Wpis z mikrobloga

dożyłem takich czasów, że wykop jest zaj$bany sejmem xD, w kadencji pisu latały tylko memy i jakieś urywki, a teraz ludzie się tak interesują sejmem, że kopara mi opadła, bardzo dobrze, tych starych prychów trzeba się pozbyć, nabijali sobie swoje kieszenie
#sejm #bekazpisu #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@Koner1391: Za jakiś czas zainteresowanie spadnie. Na razie jest ciekawie bo rozliczanie PISu i dymy. Ja obrady sejmu zacząłem sobie regularnie puszczać jakieś dwa lata temu jako substytut radia jak siedziałem w biurze xD
  • Odpowiedz
  • 259
@Koner1391:

8 lat pełnych buty i arogancji posiedzeń sejmowych gdzie PiS miał niepodzielną władzę. Teraz pisiory są łojone nieustannie to i aż przyjemnie to się ogląda.
  • Odpowiedz
Za jakiś czas zainteresowanie spadnie


@Pan_Janusz: Czemu w Polsce zawsze z każdym trendem musi iść równolegle trend narzekaczy i innych hamowaczy nastrojów? Tak, wiemy, spokojnie. Nie musisz pilnować, abyśmy z ekscytacji nie padli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Janusz: Szczerze powiedziawszy - nie sądze. Tz. może trochę osób odpłynie. Ale jak "kabarety Glapińskiego" zaczęły być regularnie oglądane to były do końca. Wiem, że tu zupełnie inna skala, ale jak dalej będzie co oglądać to ogromna oglądalność się utrzyma
  • Odpowiedz
Za jakiś czas zainteresowanie spadnie.


@Pan_Janusz: Na pewno nie utrzyma się na aż tak wysokim poziomie, ale jednak ludzie będą bardziej zaangażowani, bo ma to większy sens w dzialajacej demokracji.
  • Odpowiedz