Wpis z mikrobloga

Hołownia jak ty mi znowu imponujesz. Przemawia przedstawicielka obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, a poselska hołota nie słucha tylko wręcz ją zagłusza harmiderem własnej dyskusji w ławach poselskich i generalnie pisowskiego pisku pękających dup po kilku słowach prawdy wcześniej o #tysol i dzisiejszej solidarności. To co robi Hołownia?
"Chwileczke przepraszam na moment że przerwę, proszę wyjść z sali jak macie inne zajęcia i uszanować wystąpienie przedstawiciela inicjatywy obywatelskiej. Bardzo proszę kontynuować"

I Prawidłowo, trzoda ustawiona do pionu. Tak trzymać. Duża odmiana po pisowskim chamstwie i buractwie przez ostatnie 8 lat.
#sejm #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #polityka
grubson234567 - Hołownia jak ty mi znowu imponujesz. Przemawia przedstawicielka obywa...

źródło: c66be088ed185d890c0694fc0ed75ee6,922,0,0,0

Pobierz
  • 10
@grubson234567 kanał Sejmu ma już prawie 300 tys. Subow, wzrost prawie 10x w ostatnich tygodniach, powtórki pocisków Hołowni mają prawie milion wyświetleń i rosną. Hołownia ma coraz silniejszą pozycję właśnie za sprawą popularności. Hołownia dobrze o tym wie i pozwala sobie na więcej, no bo w sumie ma takie prawo. PiS może sobie wychodzić, bo póki nie znajdą haka na Hołownię, to gówno mogą.
@Kiedys_Mialem_Fejm: jakbyś cokolwiek z polityki czaił zamiast zadowalać się propagandową szopką, to wiedziałbyś, że ten projekt MIAŁ JUŻ PIERWSZE CZYTANIE W POPRZEDNIEJ KADENCJI SEJMU (dokładnie 13 lipca 2023). Ze względu na wybory, trzeba było po prostu zacząć od początku. Większa część posłów, która była posłami poprzedniej kadencji ten projekt już zna, nie muszą tam siedzieć.

Poczytaj sobie:
https://pulsmedycyny.pl/wszystkie-kluby-jednomyslnie-za-dalszymi-pracami-nad-projektem-dot-wynagrodzen-jestesmy-to-pielegniarkom-winni-1201927
@grubson234567: dla mnie to jest cos niesamowitego jak PiS jest w stanie i ich ludzie wycierac sobie gebe jezuskiem, flaga polska, zolnierzami wykletymi i innymi patriotycznymi gownami, a jak przychodzi co do czego to mieknie rura... Jeszcze mi sie Morawiecki przypomnial jka z pielegniarkami paradowal sobie ocieplac wizerunek i teraz maja to w dupie. Porazka