Wpis z mikrobloga

@mmenelica: Ależ oczywiście, Hołownia zaczął kampanię prezydencką w dniu powołania na funkcję marszałka.
Największą bekę miałem jak pisowskie media krzyczały, że Tusk niszczy marzenia Hołowni o prezydencie wciskając mu marszałka xD. Jest dokładnie odwrotnie, a największy przegrany to Trzaskowski, bo szczerze jestem ciekaw jak to rozegrają. Muszą wytworzyć jakiś spór między nimi, bo pewnie plan będzie taki, żeby oni zawalczyli w drugiej turze (co pewnie nie będzie łatwe). A już sytuacja
@Yahoo_ obaj ja to widzę tak, obaj (Hołownia, Trzaskowski) do drugiej tury nie wejdą. Raczej jeden z nich + ktoś od pisu. Szymon w bezpośrednim pojedynku 1na1 wygrywa z każdym innym kandydatem.

Przeciwko kandydatowi pis? Zdobywa większą część głosów od KO i Lewicy.

Przeciwko Trzaskowskiemu? Hołownia jest bardziej konserwatywny, przyciągnie elektorat z pisu i z konfederacji.
@Tratak: no pytanie co wyczaruje PiS na wybory. Czy znowu będą mieli giga farta jak w 2015 (oni tam 2 razy z rzędu jackpota jebli), wtedy niewykluczone, że nawet ich kandydat wygra. Realnie na tę chwilę będzie druga tura kandydat PiS vs kandydat PO, ale jeśli PiSowi nie uda się wypromować kandydata lub/i Holownia swoja postawa przekona duzo pisowcow to moze byc ciekawie i realnie moze to byc koniec duopolu
bo pewnie plan będzie taki, żeby oni zawalczyli w drugiej turze


@Yahoo_: Chciałbym mieć takie problemy za 2 lata i mam nadzieję, że się spełnią, a stare dziadziska z PiSu co najwyżej będą mogli sobie zaproponować prezydenta, ale śmietnika