Wpis z mikrobloga

Wiecie o tym że TVP Info nie pokazuje obrad sejmu od rozpoczęcia omawiania komisji śledczych? Państwowa telewizja nie relacjonuje państwowych obrad sejmu. A ten zły TVN od 12 bez przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sejm #tvpis
  • 9
  • Odpowiedz
@Dkaab TVP Parlament to telewizja internetowa nie dostępna w telewizji naziemnej, jedynie w Hbb TV które jest mało popularne a wręcz mało dostępne ponieważ na razie są dostępne chyba tylko dwa dekodery obsługujące Hbb TV.
Zasięg TVP Info a TVP Parlament to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
@derek25: Z ciekawości zajrzałem co to te Hbb TV i kurcze jestem w szoku na temat wykorzystania internetu - telewizja w której można wyświetlić dodatkowe reklamy w które można wejść - brzmi ciekawie (°°
Standard ten pozwala na dołączenie do kanału telewizyjnego interaktywnej aplikacji, która rozszerza funkcjonalność danego kanału. Na przykład:
podmienianie treści reklamowych i umieszczanie spersonalizowanych reklam

Grupa Polsat wykorzystuje
  • Odpowiedz
@MgrMarecki Hbb TV to nie tylko reklamy to fajne uzupełnienie tv naziemnej np. na kanałach TVP oglądając jakiś program możesz wejść Hbb i np. obejrzeć wcześniejszy program.
TVP nadaje też dodatkowe kanały w Hbb np Kultura2 czy Abc 2.
To bardzo fajna funkcjonalność tylko właśnie bardzo mało popularna i aktywnie ja wspiera tylko TVP i Polsat, TVN też ma swoją aplikację ale ona oddstaje od reszty. Pozostałe kanały albo nie mają Hbb
derek25 - @MgrMarecki Hbb TV to nie tylko reklamy to fajne uzupełnienie tv naziemnej ...
  • Odpowiedz