Wpis z mikrobloga

Oświadczam jako Polak, że w dupie mam wakacje kredytowe, z chęcią zapłacę 8% VATu na żywność, a nawet pójdę do pracy w wigilię, to są dla mnie tematy zastępcze. Co mnie interesuje to:
1. Rozliczenie pisowcow za 8 lat rozkradania Polski i srania na konstytucję.
2. Cofnięcie wszystkich reform Ziobry
3. Zaoranie Tvp
4. Zmniejszenie budżetu na kancelarie prezydenta.

Dziękuję i pozdrawiam.
#sejm #bekazpisu #polityka
  • 85
  • Odpowiedz
  • 1
@Darek08 sam jestem w szoku ilu ich się pojawiło z jednakowym przekazem. Zgadzam się z Twoim wpisem w 100%, spokojnie bym się z Tobą piwa napił :-)
  • Odpowiedz
Oświadczam jako Polak, że w dupie mam wakacje kredytowe, z chęcią zapłacę 8% VATu na żywność, a nawet pójdę do pracy w wigilię, to są dla mnie tematy zastępcze. Co mnie interesuje to:

1. Rozliczenie pisowcow za 8 lat rozkradania Polski i srania na konstytucję.

2. Cofnięcie wszystkich reform Ziobry

3. Zaoranie Tvp

4. Zmniejszenie budżetu na kancelarie prezydenta.


Dziękuję
  • Odpowiedz
jakie konkretnie problemy gospodarcze zostaly spowodowane przez Pis?


@koojon: Inflacja, spadek siły nabywczej, spadek inwestycji, gigantyczny wzrost zadłużeni, wzrost liczby pracujących za minimalną (1.5 mln w 2015 do ponad 4 mln w 2023), zubożenie społeczeństwa. To tak na początek. A jest tego wiele więcej.
  • Odpowiedz
@oxymirek: ale Ci się pisiorstwa w wątku uruchomiło :D Pomijając ich partyjny bełkot, to czytania ze zrozumieniem nie ma co od nich wymagać, jednak szanuję, że próbujesz :)
Za jakiś czas skończy się pisowcom kasa na troli z naszych podatków, to może mniej będzie tego tałatajstwa na mirko i X.
  • Odpowiedz