Wpis z mikrobloga

Oświadczam jako Polak, że w dupie mam wakacje kredytowe, z chęcią zapłacę 8% VATu na żywność, a nawet pójdę do pracy w wigilię, to są dla mnie tematy zastępcze. Co mnie interesuje to:
1. Rozliczenie pisowcow za 8 lat rozkradania Polski i srania na konstytucję.
2. Cofnięcie wszystkich reform Ziobry
3. Zaoranie Tvp
4. Zmniejszenie budżetu na kancelarie prezydenta.

Dziękuję i pozdrawiam.
#sejm #bekazpisu #polityka
  • 85
@dr3vil: Po kolei:

* Inflacja - w Czechach byl PIS czy nie bylo? W Niemczech byl PIS czy nie bylo? Inflacja byla na calym swiecie - czynniki zewnetrzne. Lepsza inflacja niz bezrobocie bo nie masz wzorstu przestepczosci i biedy.

* Spadek sily nabywczej - nwet Der Onet nawet twierdzi inaczej :) https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/placa-minimalna-za-pis-przegonila-amerykanska-w-sile-nabywczej-a-zaraz-kolejna/ef2kgxm Podaj prosze zrodlo na spadek sily nabywczej. Inflacja byla, ale wynagrodzenia rowniez rosly.

* Gigantyczny wzrost zadluzenia - screen
koojon - @dr3vil: Po kolei:

* Inflacja - w Czechach byl PIS czy nie bylo? W Niemczec...

źródło: dlug-publiczny-w-relacji-do-pkb

Pobierz
  • 1
@bardzodobrykolo przecież Morawiecki stwierdził że najważniejsze dla Polski tematy to wakacje kredytowe i zerowy VAT na żywność. Gospodarkę jak najbardziej trzeba naprawiać, niemniej jednak powołane komisje mogą pracować równocześnie nad rozliczeniem pisowcow, prawda? A naprawę gospodarki sugeruję zacząć od cofnięcia polskiego ładu.