Wpis z mikrobloga

#sejm Ej nie jestem pisowcem ale dziecko bezstresowo wychowane to te wszystkie kawiq inne patosy. JA jestem za to aby rodzic sam decydował czy chce dać klapsa w dupe czy nie
  • 12
  • Odpowiedz
JA jestem za to aby rodzic sam decydował czy chce dać klapsa w dupe czy nie


@ojejku07: A ja jestem za decydowaniem czy nie sprzedawać lepę na ryj osobom z takimi poglądami. Popierasz przemoc, więc mogę liczyć na twój głos, jak mniemam?
  • Odpowiedz
ale dziecko bezstresowo wychowane to te wszystkie książki i inne patosy


@ojejku07: W sensie, że to źle, że dzieci czytają? Czy źle, że rodzice? Btw nie ma żadnych badań potwierdzających pozytywne efekty stosowania kar cielesnych, a jest wiele potencjalnych szkód, jakie coś takiego wyrządza. Już to samo jest powodem, aby nie zostawiać tego na indywidualną ocenę rodzica, podobnie jak z urzędu ścigamy inne przypadki, gdzie jeden człowiek wyrządza drugiemu krzywdę.
  • Odpowiedz
  • 0
@peszek_leszek: ja wiem ze wam wszystkim to pasuje bo potem oglądacie tych bezstresowych i macie radość,póki ktoś taki nie zrobi wam albo komuś od was krzywdy wtedy robocie wielkie hallo.Zwykly klaps w dupe dzieci nie zabije ani kości nie połamie
  • Odpowiedz
  • 0
@blunch: No tak lewackie gadanie klaps w dupe to śmierć dziecka i przemoc ale aborcja jest ok,także niech twoje ci i na głowę srają a ty im za to kupuj nowe gry
  • Odpowiedz