Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: Na intelekt i ogarnięcie życiowe na pewno nie, albo po prostu robi dobrą minę do złej gry i niedługo się skończy ten cyrk. Typ nie jest najostrzejszym nożem w szufladzie więc to że leci po prostu na hajs też jest mocno prawdopodobne.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik moim zdaniem to młoda, durnowata, ale jednak szczera dziewczyna, która jeszcze nie ma pojęcia czego potrzebuje. Studentki na utrzymaniu rodziców raczej nie myślą jeszcze kategoriami "ten gość mnie utrzyma", to się dzieje dopiero jak jedna z drugą odkryją, jak się trzeba w dorosłości natyrać, żeby godnie żyć.
  • Odpowiedz
@Pan_Whiskers tyle że gospodarka jest jego rodziców nie jego. Do tego ma siostrę, a jak siostra znajdzie sobie ogarniętego męża, to rodzice będą woleli dać gospodarkę córce i ogarniętemu zięciowi niż przygłupiemu synowi.
  • Odpowiedz
Na intelekt i ogarnięcie życiowe na pewno nie, albo po prostu robi dobrą minę do złej gry (...)

@Pan_Whiskers: To może podoba jej się zaangażowanie z jego strony? XD A tak na poważnie to jakby robiła dobrą minę do złej gry to raczej nie prężyłaby się na barce jak kotka w rui :P
  • Odpowiedz
@PepikPL: Wydaje mi się że przy kamerach chciała trochę pokazać że jej zależy i wgle, że jest warta jego wyboru. To jest para którą zweryfikuje czas, bo na dłuższą mete z tym przyczłapem taka laska jak ona nie wytrzyma.
  • Odpowiedz
@Pan_Whiskers: Z nim to nikt szanujący siebie i swój czas nie wytrzyma. Przecież ten człowiek to chodząca żenada. Rozumiałbym jakby sypał #!$%@? z podtekstem, ale w zamian angażował się w związek albo miał świetną osobowość, ale gość nie rekompensuje swojego zachowania dosłownie niczym a wręcz przeciwnie. Co nowego się o nim dowiedzieć to poznajemy kolejną wadę. Przygłupi król kanapy, który ma jeszcze większe braki w kulturze osobistej jak w uzębieniu. A
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: ona jest na niego napalona i jest bardzo w jej typie (swoją drogą nie wiedziałam że faceci z brakami w uzębieniu mogą idealnie się wpasować w czyjś typ), gość ogólnie jest przystojny, nie tak jak Artur bo Artur to typowy Chad ale jakby ogarnął zęby i zgryz to byłby hot hot
  • Odpowiedz