Wpis z mikrobloga

@Maciek5000 siatkowka kobiet jest ogolnie na swiecie bardziej popularna niż męska. Polska jest w zasadzie jednym z wyjatkow gdzie to mezczyzni mają przewagę. Prawdopodobnie najlepszy siatkarz w historii - Karch Kiraly - mówi że woli siatkówkę kobiecą przez to że nie decyduje w niej siła, jest więcej taktyki i zdecydowanie ciezej zdobyć punkt.
jaki jest argument za oglądaniem kobiecego sportu


@Maciek5000: Mnie zawsze ciekawi jaki jest sens takiego pytania. Ktoś lubi oglądać siatkówkę damska a ktoś męską, ktoś słodzi herbatę bo lubi a inny nie. Są ludzie co chodzą tylko na mecze kadry a inni co uwielbiają oglądać rozgrywki 3 ligi.
To są gusta - czemu ma się ktoś Ci tłumaczyć z tego co lubi?
@Maciek5000: jeżeli jedynym argumentem jest to że ktoś to lubi to co to zmienia?
Jeśli Ci nie podam żadnego argumentu to co? Znaczy że mamy zdelegalizować w tym przypadku siatkówkę damską? Albo kobiety maja grać w halach bez widowni?
piękna hiperbola


Jak mocno pieczę Cię zdanie

Jeśli Ci nie podam żadnego argumentu to co? Znaczy że mamy zdelegalizować w tym przypadku siatkówkę damską? Albo kobiety maja grać w halach bez widowni?

Wycofuje się, bardzo Cię przepraszam @Maciek5000 a teraz czy możesz odpowiedzieć mi na pytanie?

Jeżeli jedynym argumentem z np: siatkówką damską jest to że ktoś to lubi to co to zmienia?
@Maciek5000: a jak nie będzie takich argumentów? Świat tak dziwnie się ułożył i nie ma @vasos (sorry usuń konto) - nie ma tych argumentów. I co wtedy. No jestem ciekaw co ma zrobić @groman43 .
Brak jest merytorycznych argumentów, zostaje tylko taki że owy Mireczek lubi damską siatkówkę która jest gorsza od męskiej. Co dalej Maćku?