Wpis z mikrobloga

Straciłem zaufanie do #mbank Mam u nich konto Intensive, ale to nie zmienia faktu, że potrafią mi zablokować transakcję, konto lub kartę, bo tak. Jak dzwonisz, nic ci nie powiedzą. Bo algorytm uznał, że transakcja jest podejrzana. Pracownik cię weryfikuje nawet jak zadzwonisz z aplikacji na mLinie. Jesteś podejrzany, twoje zakupy są podejrzane, żadnych wyjaśnień, bo "względy bezpieczeństwa". Kupisz sobie coś za parę set euro na amazon, blokada karty. Konto już dwa razy mi zablokowali, do dziś nie wiem dlaczego. Co mi po ich super karcie Visa Świat, jak mi ją zablokują gdy będę jej najbardziej potrzebował za granicą. Muszę dywersyfikować swoje środki, mieć ze dwa konta przynajmniej. Czy w ogóle istnieje bank godny zaufania i traktujący klienta poważnie? Pytam retorycznie. #bankowosc #biznes
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jonn mi ostatnio zablokowali aplikację banku na telefonie, bo miałem słaby zasięg i nie mogłem się zalogować (pin podawałem poprawny), a chciałem zmienić limit wypłat w bankomacie
  • Odpowiedz
@Jonn: co Ty wyprawiasz?
Słałem kase w obie strony giełda / giełda BTC <-> mbank i zero problemów
Wysokie przelewy - między kontami też zero.

I to nie konto intensive a zwykłe. Nigdy mi nic nie zablokowali.

PS. A jak masz drugie konto w innym banku to podziel się w jakim. (dywersyfikacja :) )
  • Odpowiedz
@Jonn: w Alior jest fajna opcja (korzyść) do wybrania za darmo. Płatność kartą bez przewalutowania, i zwrot 1% za płatności telefonem.

Z millenium nie rezygnuję, ale takie combo mille+Alior mi póki co się spina.
  • Odpowiedz