Wpis z mikrobloga

Ale p0lacy to jest banda dziada gołodupca XD robiłem sobie zakupy i w kolejce przedemną jakieś boomery, kupili se ziemniaki 2 worki bo miały być po 99 groszy za kilo, a tam kasjerka im przy kasie mówi że te som po 2,50 XD

I co zrobił p0lak? zamiast machnąć ręką na te 30 złoty czy ile by tam wyszło różnicy to nosil te worki spowrotem jak ostatni parobas XD ja co prawda miałem zakupy drobne bo wszystko miałem akurat, ale p0lak z taką wyższością wcześniej spojrzał że on ma cały koszyk najtańszej paszy dla p0laków ale jak przyszło do płacenia to oni jeszcze swoje zakupy biedackie pakowali a ja wyciągnałem książeczkę 10k przy kasie to p0lak widział, widziałem tom nienawiść w oczach biedaka bo on pewnie brał kredyt żeby se kupić ziemniaków XD

#przegryw
  • 13
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: wydaje mi sie ze osoby co zwroty przychodzily robic to nie biedole i kazaly zwracac danie w proszku bo myslala ze to 1 zl taniej albo ze pani myslala ze maslo 1 gratis jak sie kupi 3 masla ale juz nie bylo tej promocji i odlozyla maslo albo pan kupowal kielbasy i wyszlo za drogo to nie zaplacil albo pan z 25-30 lat zostawil jakies warzywo za ktore zaplacil to