Wpis z mikrobloga

Kto właśnie uprasował swoją kochankę, ramoneskę i nabrała ona pierwotnych kształtów i już tak nie wisi?


Kto ma kurtkę, która ma ponad dekadę?


Kto ją ma od początków #licbaza i był jedynym gościem na osiedlu i w szkole, który się tak woził?


Jaką rzecz na sobie miała każda moja była i z czym jedna z nim miała fantazje seksualną?


Kto ciśnie beke z #rozowychpaskow i innych memej noszących podrabiane ramoneski i eko skóry?


#kurtka #ramoneska #skora #modameska #piotszakstyle
  • 13
@michelney: 1. Wiem 2. Jestem dużo za stary wiekiem i mentalnie jak na gimbusa, a lubię klasyczne rzeczy tym bardziej kurtki od eMek-65, Flyers Ma-1, Trucker'ki (katany), niemieckie parki. Czyli rzeczy które prawdziwy facet powinien mieć w szafie, a nie kurtki kupowane w galerii na jeden, dwa sezony.

Pamiętam stare CKMy, które potrafiły pisał o prawdziwiej modzie męskiej. U mnie rzeczy są na lata i nie jęczę jak #!$%@?, że muszę
@garindaan: Tak to taka mieszanka różnych stylów. Chodzi mi o to że styl jest nabyty i ewoluuje. Przykładowo jak ja bym został celebracytą to miał bym szansę wykreować nowy styl z czegoś co jest badziewiem.
@TomgTp: No może teraz tak. Tylko to ma się ni jak do mody męskiej, która pierw wzięła się z praktyczności i z dostępu pewnych rzeczy (weterani wojen, demobile), a dopiero potem przez kino, muzyków i innych celebrytów (wątpię by ktoś znał M-65 i pożądał jej gdyby nie fakt, że dla Polaków ta kurtka znana była tylko z kina). Ewoluowanie pewnych rzeczy jest moim zdaniem złe i nawet nie nazwałbym tego ewoluowaniem
@TomgTp: W Polsce jak dobrze pamiętam ze starego CKMu to szyje je firma Tabor, a reszta to prywatni wykonawcy którzy je szyją na rzecz pewnych sklepów (tak jest w taktcie czy ramoneska.pl) do wyboru jaką chcesz skórę, albo szukaj w lumpeksach czy w sklepie muzycznym. Ja na swoją długo czekać musiałem.