Wpis z mikrobloga

FATów z napędem nie ma w Kato nigdzie. Sony mnie wyruchało i ja sam siebie trochę też. Fata nie chciałem, bo za duży i czekałem na slimkę, bo będzie pewnie tańsza. Ale nie chciałem kupować PS5 za więcej niż 2 koła. #!$%@? slimkę wypuścili nie dość, że jakąś upośledzoną, to jeszcze drogo jak cholera. Wczoraj patrzę reklama, że w RTV za 1,8k z gorszem. Ło kurde, no dobra niech będzie.

Nima nigdzie za późno. W piątek o 12 już niebyło. Black srajdej przespane i jak tak dalej pójdzie to chyba cała generacja XD. Niby i tak mi się nie śpieszy, bo TV mam bylejaki 50hz, ale z ekonomicznego punktu widzenia, to chyba już taniej nie będzie i zasrałem sprawe, jak PS4 500GB chodzi po 1400, gdzie ja 1TB z RDR2 i Spider Manem 5 lat temu za 1300 kupowałem XDDDD
#ps5 #blackfriday #gownowpis #zalesie
ruda_stuleja - FATów z napędem nie ma w Kato nigdzie. Sony mnie wyruchało i ja sam si...

źródło: obraz_2023-11-27_133649501

Pobierz
  • 9
@ruda_stuleja: za 1800 to pewnie jakiś digital był. Najlepsza promocja na wersję z napędem to był bundle za 2400 z kodem na ps Plus premium na 2 lata, po sprzedaniu kodu konsola wychodziła 1700-1800. Już wyprzedane niestety, nie załapałem się. Sam kupiłem bundle how Ragnarok, tlou part 1 I miles morales za 2300, po odsprzedaniu gier wyjdzie 2k za konsolę z napędem. Do tego udało mi się trafić drugi egzemplarz z
@ruda_stuleja: jak można myśleć, że nowa wersja konsoli będzie tańsza? xD Jak się dobrze szuka to się znajdzie. Sprawdzaj strony media ekspert, media markt. Dziś kumpel kupił za 2,2k z pająkiem w MM. Oni jeszcze te konsole mają i może na święta rzucą ostatnie egzemplarze