Wpis z mikrobloga

@Messix: rozbrajaja mnie tacy ludzie kompletnie. Ogolnie tez twierdze, ze slucham "wszystkiego" bo bez sensu za kazdym razem wymieniac, ze drumow, rocka, metalu, rapu, house, dark dnb, hard rock, alternative rock, elektroniki ogolem, reggae, bluesa, punka, muzyki klasycznej i jakichs tam innych. I mongolskie spiewy gardlowe tez sie zdarzaja.

Ale wiesz co mnie najbardziej rozbraja? Jak pozniej taki typek co slucha tych alternatywnych kawalkow przychodzi do mnie do domu i kazdy
@girabaldi: puszczanie „swojej” muzy na jakiejs imprezie czy domowce to jest taki cringe ze szok. Jeszcze pol biedy jak ktos wlasnie lubi sanah czy jakis dżem, ale jak typ wyjezdza z tybetanskimi mnichami, silencerem albo openingami chinskich bajek to xD

Ale nic nie przebije ziomeczka ktory odpalil „na zyczenie” na pelnej #!$%@? manieczki ekwador viva la vida ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby spoko bo tez lubie czasem
@girabaldi: zadajecie się ze słabymi ludźmi. U mnie na imprezach ze znajomymi jest miejsce na wszystko - pop, rap, techno, house, rock, metal, dungeon synth, poezję śpiewaną, szanty, nawet na mongolski śpiew alikwotowy. Nikt nie ma kija w dupie, jeden pośmieje się z disco polo, drugi sam z siebie, że słucha muzyki dla mongolskich pasterzy i nikt nie ma spiny. Gorsi są tacy jak wy, którzy najlepiej zakazaliby innym pokazywania czym
@mamabijeatataniezyje: straszna zenada to jest wlasnie takie wyjezdzenie z dupy z jakimis hitami w sytuacji ewidentnie nieadekwatnej. Siedzisz se przy grillu, piwko, wodeczka, kielbaski, rozchichotane laseczki a typ wyjezdza z Burzumem, NO PRZECIEZ TO KLASYKA PATRZCIE JAKA KLASYKA TAKI KLASYK NIEMOZLIWE ZE WAM SIE NIE PODOBA ZLEGO SLUCHALISCIE JA WAM PUSZCZE DOBRE.
No to o czym rozmowa w ogole

Chyba ze to impreza typowo metalowa, czy tam inne zebranie fanow anime
@mamabijeatataniezyje: no to jak dla ciebie ta opisana sytuacja z grillem jest wymyslona to xd rzeczywiscie musisz sie obracac w gronie takich samych kucy i kosmitow co odpalaja nepalskie marsze żalobne i twierdza ze super impreza
To juz wole byc normikiem czy tam npc niz takim oswieconym