Wpis z mikrobloga

Mateusz 28 Szczecin, Zachodniopomorskie

Zgłoszenie 4d15447814b0cdc9 z dnia 2023-11-26 20:01:59

Imię: Mateusz
Wiek: 28
Miejscowość: Szczecin, Zachodniopomorskie

Kim jestem?
Cześć, mam 28 lat i jestem normalnym facetem który szuka osoby towarzyszącej na ślub znajomego (lato 2024).

Kim jestem? Na co dzień pracuję zdalnie jako programista a czasem udzielam się dydaktycznie jako prowadzący zajęcia na uniwersytecie. W wolnych chwilach lubię pograć w szachy lub poczytać wiadomości z kraju i świata. Co roku latem jeżdżę w góry i w następnym też na pewno pojadę więc możemy pojechać razem zdobywać szczyty.

Wygląd
Mam 28 lat, ale wyglądam na młodszego. Mierzę 170 cm wzrostu i ważę 60 kg. Noszę okulary i aparat na zęby, jednak za kilka tygodni planuję go zdjąć.

Zainteresowania
Moje zainteresowania obejmują obszar nowych technologii oraz motoryzację, jednak równie chętnie eksploruję nowe doświadczenia, takie jak ostatnio zajmowanie się wyplataniem koszy z wikliny.

Czego oczekuję?
Głównie poszukuję osoby towarzyszącej w wieku 18-28 lat ale równocześnie jestem otwarty na możliwość nawiązania długotrwałej relacji. Zważywszy, że sam jestem drobnej postury o BMI na poziomie 20, poszukuję dziewczyny, która również będzie szczupła.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Moje wyobrażenie idealnego dnia z drugą połówką różni się w zależności od pogody. W ciepły i słoneczny dzień wyobrażam sobie spacer po parku lub zwiedzanie zabytków, po czym zakończony byłby smacznym posiłkiem. Natomiast w chłodne i ciemne dni preferuję spędzenie czasu w domu, grając wspólnie w gry planszowe lub komputerowe oraz oglądając filmy, seriale lub anime.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie palę papierosów, a alkohol spożywam okazjonalnie na imprezach. Ślub i dzieci mogą pojawić się w przyszłości, gdy zakupię własny dom z ogródkiem.

Ogłoszenie kieruję do dziewczyn z całego Zachodniopomorskiego i okolic. Jestem zmotoryzowany i lubię jeździć moim autem więc mogę dojeżdżać na spotkania.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyszczecin,zachodniopomorskie #mirekszukamirabelki
  • 4