Wpis z mikrobloga

Nawet jeżeli #f1 będzie na otwartym Polsacie 2024 roku, to i tak wykupię #f1tv. Ilość danych i opcji, jakie dostaję, za ok. 16 zł miesięcznie, jest nieporównywalna. Szanuję Sokoł, ale wolę Alexa, DC i Palmera w weekendzie wyścigowym, bo cała trójka dostarcza coś od siebie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 2
@winsxspl: @pamareum to nie jest info, że ma być w Polsacie, podałem przykład, że gdyby wróciło do otwartego Polsatu, to bym dalej kupował F1TV

a sam temat wziął się z tego artykułu, mój tato (lat 70) rzucił okiem na nagłówek i zweryfikowaliśmy opcje, bo oglądamy razem każdy wyścig, ale wolę oglądać na F1TV i tłumaczyć na bieżąco, niż męczyć się z polską TV
  • Odpowiedz
@winsxspl na f1tv się dobrze oglądało w tym sezonie, fajna są te inne opcje transmisji (np "data")

Ale na eleven było w 4k i wolałbym jednak w 4k oglądać zamiast 1080p, nie mówiąc już o viaplay
  • Odpowiedz
@winsxspl na f1tv się dobrze oglądało w tym sezonie, fajna są te inne opcje transmisji (np "data")

Ale na eleven było w 4k i wolałbym jednak w 4k oglądać zamiast 1080p, nie mówiąc już o viaplay
@red7000
  • Odpowiedz
@red7000 ja znow nie mogę słuchać tego angielskiego komentarza. Nudny jak flaki z olejem. Gdy jest Rosberg jest gituwa. Ale jak po raz kolejny słyszę "wonderful sound od V6 turbo engine" to mnie krew zalewa
  • Odpowiedz