Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech żaden wykopek nie wmawia, że zakola do szyi są lepsze niż bycie łysym xD
W sumie niby trochę wygrałem na loterii genetycznej, bo wzrost 2 metry, dość dobra morda i sylwetka, ale przegrałem pod względem włosów bo zaczęły mi wypadać ok. 22 rż.
I przez jakiś czas chodziłem do barberow, robiłem jakieś zaczeski z dupy a i tak powodzenie u różowych było zerowe, do tego mimo swojej postury często czułem się z góry traktowany jak jakiś beciarz zarówno przez chłopów jak i laski (° ͜ʖ ͡°)
Przy wybuchu covida postanowiłem coś zmienić i poleciałem głowę na zero, zapuściłem taka krótka brodę, ok 6 mm, trochę mocniej poszedłem w siłownię i zacząłem trenować muay thai.
I jak ręką odjął, od tej pory przestałem być z góry traktowany przez wszystkich jak #!$%@? (bo łysi jednak trochę wzbudzają respekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)), zrobiłem karierę - dzisiaj jestem na wysokim managerskim stanowisku w korpo, jako zakolak na pewno bym tego nie osiągnął, bo ciężej by było wzbudzić autorytet w zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeśli chodzi o bolcowanie to jest niebo lepiej niż kiedy miałem burze włosów na głowie. xD
Także do łysiejących - polecieć na zero, a jak będzie źle to przeszczep. Trzymanie zakoli na łbie to samobójstwo i chyba najgorsza opcja
#zakola #przegryw # związki #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski #lysienie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1