Wpis z mikrobloga

#bystrzaktv w środę lub czwartek będę w okolicach Świdnicy i pomyślałem, że mógłbym podjechać do tego zakłamanego prawiczka i zaproponować mu solóweczke. Teraz pytanie, czy ktoś może potwierdzić czy ten śmieć ma kamery tam koło domu? Wszystko bym nagrał oczywiście i mówię jak najbardziej poważnie. Jestem pewny że on się każdego boi a umiejętności na tego peta mam wystarczająco myślę
  • 8
@cpcompany: Zapomnij że on do kogokolwiek wyjdzie się bić. A jak juz byś go gdzies złapał i obijesz mu ryj to strzał z ucha na komendzie i wyrok za pobicie masz jak w banku. Nie warto.
Najlepszą bezpieczną opcją na wyjaśnianie tego typu spraw jest solo na rękawice. Zero #!$%@?, zwykły sparing.
@cpcompany: dam Ci radę wynikającą z mojego doświadczenia życiowego. Stałem kiedyś w lecie z kolegami wieczorową porą nad Wisłą w Krakowie. Rozmawialiśmy, coś tam żartowaliśmy, byliśmy trochę wypici. W pewnym momencie podbiegł do nas jakiś starszy, przypakowany typek. Był ewidentnie wstrzelony i szukał zaczepki. Coś tam się zaczął pluć, że niby zaczepialiśmy tu kogoś pół godziny temu (staliśmy tam z 5-10 min) i on nam teraz pokaże. No i na te
@lagomorph: Przecież Ci fighterzy z wykopu to pionki na hita, nawet tam nie pojedzie bo obsraniec jeden z drugim nie ma za grosz odwagi. Takie fusy to tylko sobie piszą o swoich marzeniach bo gdyby rzeczywiście chciał by to zrobić to by się tutaj nie produkował z tymi grozbami.