Wpis z mikrobloga

  • 2
@Drevnykocur @Mirkoncjusz moim zdaniem jak ktoś dużo gra w strzelanki to Pad jest wyśmienity. Ciężko mi się teraz przechodzi do zwykłego kontrolera. Mam około 80h za sobą z Padem i na zmianę grałem w gry na edge i na zwykłym. Pierwszy przykład z brzegu to gra Atomic Heart. Aby skorzystać z umiejętności trzeba kliknąć trójkąt, ale wiadomo że przez to traci się możliwość celowania, dzięki edge można sobie te klawisze przypisać do
  • Odpowiedz
@BakaPL dzięki, dobra recenzja! W strzelanki nie gram w ogóle, chyba że w pół-strzelanki (np. Fallout 4, Cyberpunk etc.). W sumie najważniejszy argument za kupnem to była dla mnie łatwa wymiana gałek bo mi się ciągle ścierają. Dodatkowe przyciski to był drugi argument.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mirkoncjus wymiana gałek też jest spoko, ale te w zestawie mają tą strukturę co analogi z PS3 (takie wypukłe z materiału jak pies nosa :D).
Przyznam tylko że dla mnie to jak splunięcie w twarz jest zachowanie że jak analogi dryfują to kup sobie same analogi i wymień. Po tylu generacjach konsol, żadna ze stron nie jest w stanie wyeliminować tak podstawowego mankamentu jak żywotność sprzętu. Wielokrotnie było pisane że do analogów
  • Odpowiedz
@BakaPL jak wymieniałem starte gałki serwisie (nieoficjalnym), to koleś mówił, że podłączał pod jakiś soft który wykrył, że niedługo zaczną mi dryfować i może to skalibrować za dopłatą. Na razie jest wszystko ok, na PS4 mi dryfowały i dostawałem szału xD
  • Odpowiedz
@BakaPL nie rozeznawałem się w temacie, ale jeżeli to jest tylko kwestia automatycznego kalibrowania jakimś softem i nie trzeba się bawić w rozkręcanie, to może można sobie to samemu ogarnąć.
  • Odpowiedz