Wpis z mikrobloga

Mam małą rozkminkę.. Zalogowałem się na CSa żeby sprzedać wszystkie skiny i skrzynki bo i tak nie gram, wyszło ponad 300 zł.. Na pewno chce kupić na Steamie Ready or Not i za resztę nie wiem czy brać RDR 2 Ultimate + Cyberpunk 2077 czy tylko Hogwart Legacy.. Która opcja lepsza?
#gry #steam

Co wybrać?

  • RDR2 + Cyberpunk 2077 90.4% (75)
  • Hogwart Legacy 9.6% (8)

Oddanych głosów: 83

  • 10
@Tak_masz_racje: klimat i dopracowanie lata świetlne przed cyberpunkiem wypuszczonym na premiere.
aczkolwiek zasranie mapy powtarzającymi się znajdźkami na poziomie tych nowych asasynów.

@Lapzky kup wszystkie 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
każdą z nich kupiłem na premiere PC, a przeszedłem tylko cyberpunka, który najmniej mi się z nich podobał xdd
@guest Ja to jestem fanem cyberpunka, nie będę ukrywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast hogwarts kupiłem zaraz po premierze, ale po jakoś 15h się odbiłem od niej. Te gadanie z NPC, że masz po prostu kamerę skierowaną na całą postać albo tylko twarz. Jakieś to takie sztuczne się dla mnie wydaje. Przez to ciężko mi się słucha dialogów, a to jednak istotna rzecz. Ale jak każda gra ma
@Tak_masz_racje: Ocena oczywiście czysto subiektywna. Generalnie obie gry są fajne, ale zacznijmy od Cyberpunka (grałem w wersję 1.6, 2.0 nie ruszałem, no i pykam na i5 12400f, 32 GB RAM i RTX 3060 12 GB, więc sprzęt nienajgorszy) - główna fabuła nieciekawa, ale fajny klimat i misje poboczne, grafika bardzo nierówna (raz urywa dupę, raz tekstury jak z 2010), generalnie gra się fajnie (a przy okazji wydanie pudełkowe ma soundtrack na
@Tak_masz_racje: No i w przypadku Hogwartu miłym smaczkiem jeszcze jest to, że Hogsmeade zmienia się w grze w zależności od tego jaką porę roku mamy w naszym rzeczywistym świecie - jak grałem w październiku, wszędzie były dynie, a jak gram teraz, to jest śnieg, zupełnie jak za oknem.