Wpis z mikrobloga

Chciałbym odradzić wszystkim zakup słuchawek WH1000XM5. Co prawda sam plastik już nie pęka jak w poprzednich wersjach, ale za to łamie się trzpień słuchawek.( ͡° ͜ʖ ͡°) W sieci jak wpiszecie sobie "Broken WH1000XM5" to dziwnym trafem znajdziecie praktycznie tylko zdjęcia z takim złamaniem. Oczywiście nie muszę dodawać, że Sony twierdzi, że nie jest to wada fabryczna urządzenia. Aha i za naprawdę tego Serwis Sony w Polsce chce 700zł, bo żeby to naprawić trzeba wymienić cały pałąk.
Zdjęcie poglądowe, bo moje słuchawki jeszcze do mnie nie wróciły.

#sony #sluchawki
Gigamesh - Chciałbym odradzić wszystkim zakup słuchawek WH1000XM5. Co prawda sam plas...

źródło: broken-joint-in-my-wh-1000xm5-headphones-v0-0qg5vbu5vmta1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gigamesh: A jak z dźwiękiem. Jeżeli się tak często psują, to może dałoby się ogarnąć jakiś sensowny sposób naprawy i polować na kupno takich połamanych.

Jak mi się połamały jakieś gówniane razery, to narysowałem i wydrukowałem jakąś samoróbkę, w której z oryginału zostały same nauszniki z głośnikami. D--y nie urywa, ale działa, a jak się po paru miesiącach jakaś mała część złamała, to zamiennik miałem w 20 minut.
  • Odpowiedz
@Gigamesh: Dokładnie taki element rozwalił mi się w moich. Moja samoróbka jest w tym miejscu składana z 2 elementów, więc nie ma problemu z poprowadzeniem kabla w środku.
Nie wygląda to za pięknie, ale działa.
Czyli jak gdzieś trafię tanio takie połamane, ale działające słuchawki, to można brać.
bukszpryt - @Gigamesh: Dokładnie taki element rozwalił mi się w moich. Moja samoróbka...

źródło: vFqxdL0

Pobierz
  • Odpowiedz