Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś ekstremalnie prostego programu, najlepiej webowego w którym będę mógł sobie narysować poszczególne stopnie schodowe w którym łatwo można kąty ustawiać i poda mi odległości między punktami. Mierzyłem sobie wczoraj schody, ale chciałbym się upewnić, że wszystko jest dobrze :)
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #cad
  • 10
@lobo: ja rozrysowuję na ścianie, pamiętaj o warstwach które dojdą później jak wylewki czy styropian a na schodach okładzina bo to wszystko musisz uwzględnić
@darek-jg: Mi właśnie chodzi o okładzinę mam już schody betonowe i się szykuje do zamawiania trepów, a mam kilka z bardziej skomplikowanym kształtem niż prostokąt.
@lobo: widziałem jak stolarz robił szablony z kartonu do takich trudniejszych stopni i potem wszystko ładnie pasowało, pewnie i u ciebie będzie wolał sam dopasować
@darek-jg: Tylko ja sobie zamawiam trepy i sam będę montował :). Mogę sobie kupić już docięte na wymiar, ogólnie przy prostych schodach będę brał nieco większe aby sobie docinać, ale przy tych kilku bardziej skomplikowanych bym wolał mieć możliwie dokładnie.