Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Gasikfps najgorsze nie było tylko to spalanie było przerażające. I się niedawno dowiedziałem, że ten silnik trza było wysoko kręcić to już nie był mułem. A ile legend krążyło, że to auto jest niezniszczalne co jest kompletną bzdurą bo kilka wad ma.
via Android
  • 1
@Jerry664 mi tam raz łożysko oporowe siadło, potrzebowałem pilnie coś załatwić a drugim końcu miasta i zgubiłem biegi na 3 wracałem eksperowka i jak zjechałem z ekspresówki zepsuła mi się cewka zapłonowa. Ogarnąłem skrzynie chwilę pojeździłem i na złom oddałem. Za auto dałem całe 400 zł tylko oc 1800 mi liczyli za niego. W końcu mi elektryka walnęła raz się woda do środka wlała
via Android
  • 1
@Anekito też miałem hetbecka z gazem srebrnego 2000 rocznik kupiony od dawnego pracownika deawoo nawet miałem spojler unikatowy. 1.5 16v z gazem jeszcze bez poduszek i z zderzakami w kolorze
@Lardor: sprzedaż nowego lanosa byłaby nielegalna. Jak człowiek sobie zda sprawę jakie są prawdziwe powody dlaczego nie ma nowych tanich samochodów to dopiero można się #!$%@?ć.
@Lardor: Ja od lat choruję na Leganzę, bo prześladuje mnie taki kaprys żeby się powozić jak najbogatsi ludzie których widziałem w dzieciństwie. Żeby założyć białą koszulę, zapuścić sobie jazz z płyty CD, pośmigać wzdłuż wybrzeża, zjeść coś w najlepszej restauracji (a może być i BigMac, byle symbolicznie) a potem zrobić tripa na Bałkany. Tylko znaleźć dobry egzemplarz już powoli zaczyna graniczyć z cudem i zwykle trzeba jechać na drugi koniec Polski
eeehhh - @Lardor: Ja od lat choruję na Leganzę, bo prześladuje mnie taki kaprys żeby ...

źródło: DAEWOO-Leganza-2211_28

Pobierz