Wpis z mikrobloga

@Hissis: Ruskich na Ukraine nie stac zeby kupic a ty o Polske pytasz?
Przeciez to logiczne. Mieliby pieniazek to by dawno kupili.
Z golodupcami nikt interesow nie bedzie robic. Konkretne oferty to sa w euraskach i dolanach uesanskich.
@Hissis: Ale przeciez on za swoje nie kupi. Dziad po skarpetach trzyma i lasach sloiki zakopane. Krym juz kupil i troche Donbabw i Lugandy tylko i zobacz jak ta transakcja wygladala: Musial putin zzrzutke z Patruszewem i ziomeczkami robic na ten cel.
I do dzisiaj placza ze "drogo i #!$%@?". (Na polski to bedzie: "Drogo i #!$%@?".)

To nie zadne bogole. To cygany sie tombakiem poobwieszaly i udaja ze cos wiedza
@Niedobry: Mi się wydaje, że to inaczej jeszcze było, bo ja znam dobrze Ukraińców i ich mentalność, sam robiłem sporo interesów z Ukraińcami i wiem co tam w trawie piszczy, mogło być tak, że sprzedali dla Putina normalnie Ukrainę całą, kasę dostali, a Ukrainy nie oddali, dlatego Putin wojskiem wjechał, bo go oszukali po prostu, no to każdemu by nerwy przecież puściły
z fartem
@Hissis: Ukraincowi dac sie wyruchac na kwote to trzeba byc frajerem a nie biznesmenem. I jeszcze przyszedl po to z taka slaba ekipa ze srogi #!$%@? obskoczyli.

Ja Cie przepraszam. Ja sie czesto z Toba zgadzam. Ale tu nie wyglada to dobrze. Ani wiarygodnie. Sam przyznasz jednak.
@Niedobry: Putin ich taktyką bierze na wyniszczenie, on strategicznie dobrze rozgrywa, bo tak to wszedłby zabrał wszystko fajnie pobudowane i tak dalej i co mu z tego, a tak to pewnie zdenerwowany że jego oszukali to im niszczy wszystko od budynków po psychikę na długie lata.
Nie ma za co przepraszać, ja się nie gniewam na Ciebie przecież, że masz własne zdanie, no ja normalny jestem a nie wariat jakiś
z
@Hissis: Mowisz ze interesy robiles z Ukraincami. Ja mieszkalem ponad dwa lata w roznych czesciach Rosji. I troszke nie ufam. Nic nie poradze. ¯\(ツ)/¯

(Ale ja nie robilem tam zadnych interesow, tylko normalnie, turystycznie-edukacyjnie-zarobkowo. Prosze mnie nie odcinac od SWiFT. I ryneczku Google.)
@Niedobry: Ta, ja z obywatelami Ukraińskimi w bardzo dobrej komitywie funkcjonuję, raz nawet się mnie pytali na komisariacie, czy ja jakiejś diaspory nie organizuje, no ale to nie prawda oczywiście, bzdury jakieś
z fartem