Wpis z mikrobloga

Na serio myślcie, że bogaci są szczęśliwi?
Jeśli tak, macie rację ale jest jedno ale.
Jesteśmy bardziej znudzeni, aniżeli rasa biedna. Ja z nudy kasę rozdaje, serio. Pierwsze 100 baniek to… było ciężko zarobić, zeszło 20lat ale… kolejne pakiety robiły się już same.

J-----m każdą…
Jadłem wszystko…
Nie byłem tylko na ISS…
Widziałem wszystko…
Mam wszystko…
Mam też super żonę, super dzieci…
i zajebisty brak pomysłów na dalsze życie.
Mam 52 lata…

I właśnie dzięki nudzie trafiłem wnto miejsce. Czytam, czytam… i mocno Wam zazdroszczę, zazdroszczę niewiedzy wszak bladego pojęcia nie macie, jak cudowne jest życie bez nadmiaru kasy…
Cudowne i bezpieczne, wychodzić sobie na spacery o północy po mieście bez gwardii opancerzonych i uzbrojonych ochroniarzy pochowanych za każdym rogiem…

Każdego dnia setki cwaniaczków poluje na takich jak ja…
Ferrari czy prywatne place na lotniskach w ruchu bezpaszportowym z zaparkowanym własnościowym samolocikiem… nie dadzą tyle radości i szczęścia co… dzisiejszy poranek. Moja mała córusia o------a mi śniadanie : suchy chleb polany herbatą i posypany cukrem. O------m ze smakiem, serio wam mówię, bo… królikami, zającami, dzikami, sarnami i podobnymi to ja już sram.
Dwa dni temu w-------m ochronie, s----------m w miasto. Za gotówkę wynająłem szrota z wypożyczalni i hulałem po mieście jak wolny, młody Bóg. Czułem się, jak niegdyś w jakiejś nastce,…,…

#codziennysynbozy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach