Wpis z mikrobloga

#footballmanager #fm
Czy tylko ja mam wrazenie, ze edycja 24 to jest najbardziej "scamowa" werjsa od dluzszego czasu? Mam tysiace godzin w FM'ie i jeszcze nigdy tak nie czulem, ze wynik spotkania jest juz ustawiony w momencie wcisniecia "graj". Strzelanie 2-3 bramek w odstępie 5 minut (pod koniec meczu oczywiscie). Albo jedno z moich ulubionych, kiedy zmiany po strzeleniu przez ciebie bramki jeszcze sie nawet nie zapisały, ale ty juz w nastepnym highlighcie dostajesz gola. Kiedys bym powiedzial, ze to po prostu "FM.exe", no ale w tej edycji takie rzeczy sie dzieja w co 2 meczu u mnie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Vezz: Nie gram w 24 takze nie wypowiem sie jak to u mnie wyglada, w 23 czasem sie tez tak mi zdarza pod koniec meczu albo szybkie bramki na jakis remis 2:2 dostaje, albo bramka z dupy na wygrana przeciwnika, caly mecz moge gniesc, a w ostatnich sekundach strzal zycia z dupy i po zabawie :D
  • Odpowiedz
edycja 24 to jest najbardziej "scamowa"


@Vezz: Silnik meczowy się prawie nie zmienił od paru lat więc wątpliwe. Natomiast sami znawcy "siedzący głęboko" w meandrach gry twierdzą, że wszystko generowane jest na bieżąco. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Nie gram w 24 takze nie wypowiem sie jak to u mnie wyglada, w 23 czasem sie tez tak mi zdarza pod koniec meczu albo szybkie bramki na jakis remis 2:2 dostaje, albo bramka z dupy na wygrana przeciwnika, caly mecz moge gniesc, a w ostatnich sekundach strzal zycia z dupy i po zabawie :D


Za czasów CM'a było tak samo, gdy przeciwnik "pragnął goli" xD
  • Odpowiedz