Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: Nie znęcaj się nad zwierzętami dla uroczej fotki. Ubieranie zwierząt w ubranka nie przynosi im przyjemności, a wręcz może wprowadzać je w stan stresu lub niepokoju. Pamiętaj, że zwierzęta nie zawsze rozumieją, dlaczego są obdarowywane różnymi akcesoriami czy kostiumami. Mogą odczuwać dyskomfort z powodu ograniczenia ruchu, ciasnoty ubrania, czy też obcej tekstury na swoim futerku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mikroprocesor ja #!$%@? weźcie wy się ogarnijcie xD tak żeby czasem nie umarły jak minutę mają coś na sobie xD po pierwsze mój pies chodzi cały czas w ubraniu na dworze i mu nic nie przeszkadza po drugie zośka ostatnie 10 dni też chodziła w kubraku i przeżyła wyobraź sobie xD
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Różne zwierzęta reagują różnie na ubieranie. Niektóre psy rzeczywiście tolerują ubrania bez problemu, podczas gdy dla innych może to być źródłem stresu. Jeśli Twój pies lub Zośka nie wykazują oznak dyskomfortu czy stresu, to świetnie! Niemniej jednak każde zwierzę ma swoją własną osobowość i temperament i nie każdemu podobają się ubrania.

Zwierzęta posiadają sierść, która pełni funkcję ochronną, regulującą temperaturę ciała. W warunkach domowych zazwyczaj nie potrzebują dodatkowych ubrań, a
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: zaraz jakiś zjeb przyjdzie i będzie mówił, że zwierzęta męczysz... Oho już jest xD

Ciekawe czy markowanie rzutu piłka to też "męczenie" zwierzęcia w końcu się przecież pies #!$%@? po czasie xD
  • Odpowiedz