Wpis z mikrobloga

Czy we Wrocławiu jest jakiś stacjonarny sklep z częściami do pralek? Wygląda na to, że szczotki silnika mi się "skończyły": bęben ani drgnnie (słychać przekaźnik). Zwoje silnika nie wyglądają na popalone, za to grafitowe szczotki wytarte i obstawiam, że to jest powodem.
#wroclaw
bachus - Czy we Wrocławiu jest jakiś stacjonarny sklep z częściami do pralek? Wygląda...

źródło: sczotki_silnika

Pobierz
  • 13
  • 0
@Resu: ta, w internecie raczej bez problemu - north.pl, czy klinikaagd.pl - ale miałem nadzieję, że ogarnę pralkę w weekend i będę wiedział, czy to tylko te szczotki, czy pralka do wymiany.
  • 0
@ploki_juhy_rdeswa: jasne, ale wiesz weekend itd. Człowiek nie docenia domowych urządzeń do momentu aż się nie zepsują.
Na wypadek i tak chyba dokupię jeszcze jeden zestaw szczotek (koszt pewnie 20-30zł wysyłkowo), bo nie mam pewności ile te pochodzą po moim lutowaniu.
@bachus: a przy okazji kliknąłem żeby sprawdzić gdzie ten domotech i wcale nie jestem zdziwiony że Ołbin - tam niedaleko głośniki do kolumn kupowałem w podobnym przybytku, na jedności specjalistyczny sklep ze śrubkami w #!$%@?łym podwórku, no na Jagodnie takich starych dobrych przybytków nie znajdziesz.

I jeszcze w komentarzach jakiś dzban się zesrał o maseczki w kontekście problemów z oddychaniem, a w odbiciu widać że to ostatnia osoba którą by można
plokijuhyrdeswa - @bachus: a przy okazji kliknąłem żeby sprawdzić gdzie ten domotech ...

źródło: Screenshot_20231125-234113-872

Pobierz
  • 0
@ploki_juhy_rdeswa: też widziałem ten komentarz :-)
Nigdy tam wcześniej nie byłem - zaparkować dość ciężko. Bardzo konkretna pani - dokładnie wiedziała o co chodzi, pierwsze to za suwmiarkę i czy ma takie szczotki. Aż się zdziwiłem. No ale to chyba sklep też dla serwistantów, bo przewijali się panowie po zamówione części. Jedynie szkoda, że nie miała całego 'modułu'. bo umęczyłem się trochę z wymianą samej szczotki.
bachus - @plokijuhyrdeswa: też widziałem ten komentarz :-)
Nigdy tam wcześniej nie by...

źródło: szczotki-wymiana

Pobierz