Wpis z mikrobloga

Ale w tym roku #blackfriday był beznadziejny XD
Sklepy zepsuły go wprowadzając Black Week a potem Black Month XD niedługo będzie Black Autumn a później Black Year.
Nie wiem co się działo w galeriach ale patrząc tak po necie to nie było nawet 1 fajnej ciekawej promocji.
Kupiłem klocki lego na prezent świąteczny które i tak wyszły drożej niż 2 tygodnie temu XD
Ludzie przestali się nabierać na te fake promocje, gdzie TV kosztował 5000zł przez cały listopad, w czwartek 6000zł a dziś znowu 5000zł.
A może to po prostu kryzys który nadchodzi?

#promocje #polska #czarnypiatek #zakupy
  • 19
@gorzki99

>A może to po prostu kryzys który nadchodzi?


@MrBeast: Nie miras - to p0lactwo.


Black friday przyszedl do nas z zachodu (chyba z USA). I na zachodzie to dziala. Tam sa promocje i mozna cos fajnego wylowic. A p0laki se wymyslili ze zarobia a nie promocje zrobia.


W tym kraju kazdy chce wydymac kazdego - i dlatego nigdy nie bedzie dobrze.


Nie, nie jest to polactwo. To ogólny trend i
No wlasnie na zachodzie w tym roku tez ludzie wściekli xD


@MrBeast: A tego to nie wiem. Ja w sumie raz cos kupilem i to na zagranicznym serwisie. Wtedy byla to serio promocja. Ale od kilku lat nie zwracam uwagi ze akurat BF bo mam to gdzies.
Nie, nie jest to polactwo. To ogólny trend


@kureci_paratko: Jak wspomnialem wyzej - raz cos kupilem na BF i bylo serio wrto. Kilkalat temu na zagranicznym serwisie.

NIGDY niewidzialem takich promocji w PL jakie widzialem za granica.
@MrBeast: Jeśli chodzi o sprzęt foto to podobnie jak w zeszłych latach black friday czy tam po prostu listopadowe obniżki były/są dość dobre - przynajmniej jeśli chodzi o Sony.
@gorzki99: Nadchodzi. Ludzie chodzą po sklepach z listami i sprawdzają wszystko. Jak to mówią znajomi bardzo dużo "apaczy". Z norm po 25k zrobili po 3-6k ;)
Masa produktów miała wczesniej niższe ceny więc nie minęło na tyle czasu aby można było pokazać promocję ;) Omnibus też robi swoje. Także obniżki są ale często ich nie widać.
Ludzie przestali się nabierać na te fake promocje, gdzie TV kosztował 5000zł przez cały listopad, w czwartek 6000zł a dziś znowu 5000zł.


@MrBeast: ja z 3 razy kupilem tv na -40/-50%, ale w tym roku faktycznie posucha
@MrBeast git, wiesz, ze lg robi normalnie wymiany po gwarancji bez gadania? Przynajmniej w 2022 jak jeszcze sprawdzałem

U mnie nie ma żadnych wypalen nawet na modelu z 2017