Wpis z mikrobloga

Także ten, czekałem cały tydzień aby ahmedy z amazonu wysłali tego questa 2 i w końcu dziś dotarł xD
Oczywiście #!$%@? dostałem, a nie hajs z refa *chyba, że to przez to, że jeszcze karty nie dodałem*, mimo, że konto było robione z refa.
Na początek odpaliłem se triala jakiegoś fruit ninja, ale przerzuciłem się na pcvr przez airlink i działa.
W ścianę też ze 3 razy już #!$%@?łem, aż obraz spadł xD sąsiedzi oglądający przez okno co się #!$%@? muszą mieć zagwozdkę.
Obraz, no szału nie ma, litery są takie se, nie wiem na ile to kwestia ustawienia soczewek, pasków na głowie, sweetspotów itd. ale jak odpaliłem *pożyczone* Superhot VR to przynajmniej w lobby obraz robi zajebiste wrażenie, na plus oczywiście, sama gra jest lowpoly, więc mniejsza xD
(w sumie nie wiem czy dobrze robie, po prostu na kompie odpalam giere, zakładam google i gram, a na monitorze można mnie podglądać, słyszałem, że można jeszcze steam vr i dodawać gry spoza steam do biblioteki i tak odpalać w quescie, jeśli dobrze rozumiem? coś to zmienia tak naprawdę?)
ale sama gra też w lobby strollowała mnie nieziemsko, wyrzucając komunikat założ google. Dobre 5 minut zakładania i zdejmowania, potem wchodze w google, a tam napisane "popatrz sie pan w góre, bo google ktore masz zalozyc są w grze na suficie xDDDDDDDDD z jednej strony beka, z drugiej nie wiem co za programista15k wpadł na ten zajebisty pomysł xD
No i w głowie się trochę kotłuje, chyba bardziej po zdjęciu googli niż w trakcie. Ale to podobno mam przywyknąć...
Kc was mirki za polecenia. Jutro dalsze testowanie ()

#vr #oculus #oculusquest2 #meta #quest2
  • 5
@dryndol: Przez Oculus VR też można te gry odpalać, Steam VR powstał dla Indexa, ale można go używać do wszystkich okularów i jest to proste przyjemne i przyziemne, dlatego większość używa steam VR.



Obraz, no szału nie ma, litery są takie se, nie wiem na ile to kwestia ustawienia soczewek


@Toent: To jest ten problem Questa 2, tam niema soczewek, a jedynie nie pamiętam jak to się nazywa, taki zakrzywiający