Wpis z mikrobloga

Czy ktoś spotkał się z taką patologią ze strony dpd jaką ja? Otóż wczoraj międzynarodowa przesyłka miała zostać dostarczona do paczkomatu na terenie krakowa. Po historii paczki widzę że dotarła do sortowni w Krakowie o 3 nad ranem, potem o 9 status "Zwrot przesyłki". Żadnej próby kontaktu i próby doręczenia lub przekierowania paczki. Dzwoniłem na ifolinię 2 razy, nic nie wiedzą, nic nie mogą zrobić. Co ciekawe dzisiaj rano zniknął status "Zwrot przesyłki" a zastąpił go "Przekazano za granicę" z 2 w nocy. Co w tej sytuacji można zrobić, czy reklamacja ma jakikolwiek sens?

#dpd #kurier
  • 9
dostarczona do paczkomatu na terenie krakowa


@jaskovitz: dostarczona do paczkomatu na terenie krakowa

Przepraszam, że ośmielam się pytać (ale był nawet podobny temat ostatnio xD) czy to był Paczkomat InPost?
Jeżeli to był automat paczkowy DPD to rozumiem, że podałeś nadawcy adres automatu?
@jaskovitz: tak ale to była usługa "dostawa do automatu paczkowego" czy zwykła przesyłka kurierska? Wydaje mi się, że w usłudze międzynarodowej dostawa jest tylko na adres stąd zwrot - nieprawdiłowy adres dostawy.
@jaskovitz:
Dostawa do punktu odbioru dotyczy tylko przesyłek krajowych. Jak to przesyłka zagraniczna, to poszedł zwrot jako niedoręczalna.
Napisz na cc@dpd.com.pl, może uda się przekierować przesyłkę.