Wpis z mikrobloga

#przegryw ehh czy w wieku 32 lat jest jeszcze sens szukać sobie dziewczyny? Ostatnimi czasy miałem parę kandydatek na dziewczynę (ogólnie wszystkie poznane w klubie, później seks a dopiero później jakieś pierwsze randki i poznawanie sie) no i tak w moim przedziale wiekowym to albo fajne ciałko ale coś nie tak z głową, albo matka w trakcie rozwodu, albo wszystko ok ale dopiero co była w 8 letnim związku miał być ślub i chłop ja kopnął w dupe czyli robiła za prywatna dziwke 8 lat i chłop znalazł młodsza a jamam ja teraz traktiwac jak moja jedyna.. albo rucham i rano sie okazuje że laska jest drugiego końca polski i jest na urlopie.. nie wiem czy jest sens sie w to jeszcze bawić. Takie dziewice ideały to były jak chłop miał 20 lat a nie 32...
  • 39
  • Odpowiedz
@Pechpechpech

@doomer_rysiek: chłopie nawet nie wiesz jak łatwo ruchac te pijaczki. Tylko co z tego. Dziewczyna prawdziwa to nie tylko ruchanie i Tylko milion innych rzeczy jeszcze


Ty sobie chyba żartujesz?
Jak nie jesteś ghostowany i babki chcą się z tobą iść ruchać to wygrywa a nie przegryw.
Ze mną nawet wstawione by nie chciały iść na mieszkanie się bzykac
  • Odpowiedz
  • 4
@onomatopejusz: coo xd ja to jednej nocy w klubie to z 5 lasek chętnych na pokoj poznaje. Oczywiście ruchan tylko jedna ale to ile ich tam jest chętnych aż mnie przeraża. Musisz robić cis zle. Jak będę miał kiedyś czas to napisze wam parę zasad co i jak żeby wyrwać taka laske w klubie
  • Odpowiedz
@Pechpechpech

No ta, już zaczynasz #!$%@?ć jak normictwo i będziesz tutaj pisał jakieś pierdoły, że to zasługa podejścia i gadki, co jest gówno prawda i każdy z brzydkim ryjem o tym wie.

Ostatecznym miernikiem tego, że ryj robi over był fakt że na czacie byłem w stanie zbajerowac laski na tyle żeby same proponowały wyjście itd, ale po wymienieniu się zdjęciami mnie ghostowaly.

No i co, gadka dała radę.
Mówisz że w
  • Odpowiedz
  • 5
@onomatopejusz: nie będę tak gadał tylko z własnego doswiadczenia już znam parę trickow i zasad zeby poruchac. Gadka w klubie gowno daje przeważnie jest tak głośno i każdy jest nawalony ze te rozmowy to wyglądają wręcz śmiesznie i żałośnie xd już takie stuknięcie się kuflami i popatrzenie sobie w oczy jest warte więcej niż tysiąc słów
  • Odpowiedz
@Pechpechpech Still, ryj się nie zgadza to możesz sobie kapucyna zwalić w kiblu, chyba że laska już będzie mocno wstawiona, ale to już kwestia etyki i żyjemy w takich czasach że potem jeszcze cię o gwałt posadzi jak się rano obudzi j stwierdzi że zeszła znacząco poniżej standardow
  • Odpowiedz
  • 1
@onomatopejusz: w klubie jest dosc ciemno i na ryj też są tricki.. w ogóle to ja jestem chyba już profesjonalny podrywacz jak ostatnio byłem z kolegą po piwo w klubie I mu mówię chłopie daj mi 10 min bo przy barze dwie fajne siksy i sprobuje je wyrwać. Chłop mówi ok. I co? Po 10 min wychodzę i mu mówię sory kolego już nie ppoijemy bo idę z nimi na mieszkanie
  • Odpowiedz
robiła za prywatna dziwke 8 lat i chłop znalazł młodsza a jamam ja teraz traktiwac jak moja jedyna


@Pechpechpech: źle tagujesz, ale co do wpisu to ten element jest jednym z tych o któych rzadko się mówi. Spędziła całą młodość i kluczowe definiujące lata życia z jakimś typem, wszelkie pierwsze razy, prace, mieszkania, podróże, wszystko z nim. I teraz wkraczam ja ... niesmak straszny.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Jakby 30 latka była z tobą w pierwszym związku, to dopiero trzeba by uciekać w panice. ;)
Ludzie 30 letni szukający kogoś są już po kilku związkach. Nic na to nie poradzisz.
  • Odpowiedz