Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do kobiet/facetów znających kobiety grające w Genshina:

Na ile % macie wyczyszczone mapy? Ja grałem w genshina sporo, pierwszy i drugi kontynent średnio na 85%, myślałem że to dużo.
Ale później koleżanka z medycyny pokazała mi swoją mapę. WSZYSTKO #!$%@? na 100%. Wszystkie 3 kontynenty, jak się zzoomowało na konkretne lokacje to one też były na 100%. Napisałem o tym innej koleżance, okazało się, że #!$%@? też ma wszystko na +99% xD
To już autyzm, czy coś mi się pomyliło?

#genshinimpact #anime #gry
Pobierz Kamero - Mam pytanie do kobiet/facetów znających kobiety grające w Genshina:

Na ile ...
źródło: 1653449182133
  • 16
@Kamero: jak już w miarę "oczyścisz" teren i nie masz co robić to kupujesz kompas który pokazuje skrzynie i jak się dobrze przebiegniesz to niemal zawsze dobijesz do 100%( a poukrywanych skrzynek i tak jest więcej) więc moim zdaniem to normalka.
@Kamero:

To już autyzm, czy coś mi się pomyliło?


Coś ci się pomyliło. Ludzie robią różne rzeczy, bo lubią. Po co ludzie czytają książki? Po co oglądają filmy? Po co słuchają piosenek, które już słyszeli? Po co kupują drogie zegarki? Po co przyrządzają wykwintne dania? Po co przechodzą gothika dwudziesty raz? Przecież to wszystko, obiektywnie patrząc, strata czasu i zasobów.

Nie wszystko musi mieć sens, są rzeczy, które po prostu sprawiają
@Kamero: Genshin to chyba aktualnie najbardziej popularna gra wśród kobiet i jest właśnie tym czym kiedyś simsy. Idealnie trafia w gusta kobiet, nie jest jakiś wymagający, można grac na telefonie itd dla wielu po prostu idealna gierka żeby sobie siedzieć całe dnie i biegać nawet bez większego celu. Po wyjściu aktualizacji nie trzeba nawet jakoś tam bardzo dużo czasu by wszystkie nowości wymaksować na 100% jeśli się spędza przy tym całe
@Pioter_Polanski: A to o tym akurat nie wiedziałem, a żadna nie wspomniała, że coś takiego istnieje xD Czyli jednak nie jest to szaleństwo

@fuurin Mi się ogólnie znudziło i już nie gram, ale brak możliwości skipowania to była tragedia. Teraz chyba jest już lepiej z dialogami, ale fabuła w mondstadt to była tragedia
@Kamero: Ja bym powiedziała, że jest gorzej i dialogów do przeklikiwania co raz więcej ale może mi się tylko wydaje xD

@vulcanitu Bardziej widuje, że jarają sie tam anime chłopcami. Czy komuś się podobają mikrotransakcjd to już zależy od tego czy kogoś na to stać i jak dużo można poświęcić dla swojej ukochanej anime dziewczynki
@fuurin: A to dobrze, że nie wracałem już do gry w takim razie xD

Masa dziewczyn na tinderze ma (a kiedyś to już w ogóle) napisane, że gra w genshina, ze swojego doświadczenia to jakoś nie szaleją za anime chłopcami, a sam gameplay im się podoba, ale wiem jak jest xD

Ale w sumie gra zdobyła popularność i kulą śnieżną trafiła do osób niezwiązanych z grami, a w sumie jak komuś
fabuła w mondstadt to była tragedia


@Kamero: Fabuła ogólnie chyba bez polotu ale dialogi i postacie przynajmniej brzmiały dość barwnie i ciekawie. Zawsze była jakaś osobowość, charakter, odróżnienie jednej postaci od drugiej. Poza tym świetna grafika rodem z Zeldy BotW, ciekawy system walki oparty na żywiołach i łączeniu ataków/bohaterów, przyjemna muzyka, nawet układ mapy czy świat fajnie rozplanowany. Wszędzie są jakieś zagadki, sekrety, miejsca gdzie można wejść, wskoczyć, wspiąć się i
@Kamero: No właśnie ta gra mocno trafiła osób ani niezwiązanych z grami ani niezwiązanych z anime przez to dużo jest osób co nie mają nic za bardzo w życiu do robienia w czasie wolnym po za genshinem xD i coś tam czasem spróbują innych anime gierek, ale ostatecznie każdy wraca do genshina, bo primo same sie nie wyfarmią.

@teluch niektórzy nie dość, że to wszystko czytają to jeszcze robią te wszystkie
i brak widocznego rozwoju postaci (wraz z Twoim poziomem, rośnie poziom przeciwników na mapie i nie czujesz jakbyś zrobił jakikolwiek progress,


@AnonimoweLwiatko: To ja chyba w inną grę gram bo widzę progres przy każdym podbiciu talentów czy zdobyciu lepszych artów mimo wzrostu poziomu świata. Dlatego teraz na otwartym świecie śmigam postaciami które są średnio zbudowane żeby było trochę ciekawiej.

nastawiony na wydawanie dużej ilości kasy system Gacha


@AnonimoweLwiatko: Po 11
Po 11 miesiącach gry mam Kazuhe/Yelan/Hu Tao/Nahidę (i uzbierane ponad 250 wishy min na Raiden)

Dla mnie to była gra na dwa tygodnie dobrej zabawy bez wydawania kasy, nudzić zaczęła już po tygodniu

To ja chyba w inną grę gram


@josedra52: Tak