Wpis z mikrobloga

Witam, Czy ktoś ma może podpięty tv 4k pod pc ? Jakim kablem przesyłacie obraz tak żeby przeszedł sygnał 4k w 120 hz?
Ogólnie mam w tv 1 wyjście eARC hdmi, a w karcie graficznej mam display port 1.4 więc potrzebuje kabla display port 1.4 na hdmi 2.1 żeby móc odebrać sygnał 4k w 120 hz, a taki kabel cholernie cięzko znależć w rozsądnej cenie. Ktoś coś może doradzić ?

#pcmasterrace #komputery #pc #rozrywka #telewizory #sprzetkomputerowy #xkom #morele #komputronik #komputer
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Nie bede gwiazdorzył i zamówiłem hdmi 2.1. moja karta i tak nie uciagnie niczego w 4k w 120 hz więc wepne kabel w hdmi 2.0 na karcie i tyle. Chcialem to niby pod przyszla rozbudowe ale na ten moment mi to styknie. TV ma docelowo być jako 3 monitor. Czekam tylko na podstawke z amazona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Jedyny normalny 2m kabel display port 1.4 na hdmi 2.1 w przystępnej cenie jest na niemieckim amazonie i bez prime kosztuje 135 ziko xD Trzeba dobrze czytać opisy tych kabli bo przy niektórych pisze np tylko 4k 60 hz więc to jakieś gówno podróby finalnie, a promowane jako DP 1.4 - HDMI 2.1 ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ReeceWithouterpoon: W całej sytuacji ogranicza mnie w sumie brak display portu w nowym tv. Imo to juz jakiś standard powinien być, a xiaomi jebneło 2 zwykłe hdmi 2.0 i jedno HDMI eARC (2.1) XD Oni to chyba robią specjalnie, żeby ludzi #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 0
@ReeceWithouterpoon: Idą na łatwizne leniwe #!$%@?. Na pewno całą linie produkcyjną by musieli biedni modyfikować żeby jeden inny port wsadzić. Żałosne no, ale w sumie to czego sie spodziewać w dzisiejszych czasach po #!$%@? producentach. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz