Wpis z mikrobloga

@kishibashi to jak nie TYLKO, to mógł wypisać listę z jakich powodów, nie zostawiłby nam pola do dyskusji. Zazwyczaj uważnie dobierał słowa na tej podstawie uważam że się ośmieszył idąc po słowach szalonego. Drugie, kiedyś trochę oglądałem szalonego a później poprosiłem yt aby już mi nie podpowiadał tego kanału, w mojej opinii chłop jak otwierał mordę to albo kłamał albo manipulował
@kishibashi ale co ty dalej dyskutujesz? Przedstawiłem ci dowód, fakty i oczekuje konkretów a co ty dałeś? Nic, tezę tak bo tak. Kto tu ma rozumowanie dziecka? Nie odpisze już, wszystko po stronie potifara (zaznaczam że lubiłem go i jego posty ale to co w tym temacie odwalił to się w głowie nie mieści bez dowodów)
@Towarzysz_Pawulon: proste, ale patus i debil zawsze może powtórzyć coś prawdziwego, a ktoś inny może to potwierdzić. Więc ani to nie potwierdza tego info, ani go nie neguje.

@Zakarys , chłopczyku, nie bardzo wiem jak Ci to wytłumaczyć, skoro do tej pory nie łapiesz. Jeśli ktoś pisze, że poszedł na policję po obejrzeniu filmu, to nie znaczy, że zrobił to tylko i wyłącznie na podstawie tego. To jest tylko Twój domysł.