Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #lepszykomentator #lepszyministrant

Uwaga TL;DR

Jest jedna rzecz, którą nieironicznie lubię w połykaczu nasienie księdza Napierały, która w normalnych okolicznościach byłaby uznana za wadę. A mianowicie, że w swojej niepodlegającej dyskusji niepełnosprawności intelektualnej, jest tak bardzo przewidywalny, że można w odniesieniu do jego odpałów nakręcać zegarek ;]

Do rzeczy. Ogólnie rzecz biorąc, lepszy ministrant jest denialistą ludobójstwa dokonywanego przez siły Izraela na ludności cywilnej Palestyny. Publicznie napisał na swoim twitterze, a raczej X, że celem bombardowań Izraela nigdy nie była infrastruktura cywilna. Jest to oczywiście nieprawda. Zarówno amerykański wywiad, jak i ONZ w swoich jawnych raportach potwierdziły, że doszło do celowego ataku na budynki cywilne, w tym szpital, w wyniku których śmierć poniosło ponad 10 000 ludzi niezwiązanych z ugrupowaniem Hamas. Raport został opublikowany przez najbardziej rzetelną agencję prasową na świecie, czyli Reuters. Nasze ziomki oczywiście zasypały go materiałami, z których jasno wynika, że owsik księdza Napierały albo jest głupi, ponieważ nie wie tego, co wie cały świat, albo zły, ponieważ celowo wprowadza ludzi w błąd, albo (co najbardziej prawdopodobne) i jedno i drugie.

Powiadam raz jeszcze - Lepszy Ministrant jest obiektywnie ociężały umysłowo, toteż podpuścić go jest zadaniem porównywalnym z misją polegającą na zabraniu dzieciom grabek i wiaderka z piaskownicy. Jego charakterystyczną cechą (a zawsze tak robi) jest to, że kiedy ktoś mu utrze nosa konfrontując jego aktualne urojenia i inne objawy z materiałami źródłowymi, to w jego ptasim móżdżku zostaje podjęta operacja o kryptonimie "tym gorzej dla faktów". A ponieważ nie jest w stanie ich podważyć, to musi się wyżyć w inny sposób. Jego wybór od zawsze pada na opublikowanie na swojej karcie społeczności jakiegoś mema (zawsze gównianego, nieśmiesznego i mało kreatywnego), który to w zamierzeniu ma sprowokować i "utrzeć nosa" adwersarzowi. Mocno trzymałem kciuki i byłem niemal na 100% pewien, że tego wieczora najlepszy magazynier spośród magistrów antropologii wypuści coś w stylu "wspieram izrael 100% 4 life". Oczywiście doczekałem się. To, co chciałem, to dostałem ;] W konsekwencji stało się dosłownie to, na co liczyłem. Jego własna widownia w zdecydowanej większości wyraziła dezaprobatę i obrzydzenie tym, co zrobił. Dzięki małemu wysiłkowi z naszej strony, ten niezbyt rozgarnięty pracownik miesiąca na magazynie Amazona centralnie przed własną publicznością przyznał się, że jest denialistą ludobójstwa dodatkowo sugerując, że Hamas rekrutował dzieci i dlatego zginęły.

No i cóż, Młody Kleryczku - robisz robotę za nas. My Ci przyjacielu dajemy do ręki pistolet i mówimy nie wprost, żebyś się postrzelił w stopę, a Ty nie dość, że posłusznie to robisz, to jeszcze ogłaszasz swój tryumf ;] Sześć albo siedem razy publikowałeś na swoje karcie społeczności wpis sugerujący, że nie przejmujesz się wykopkami, tymczasem w praktyce za każdym razem zrobiłeś dokładnie to, co wykopki chciały. I to nie są żadne szachy 4D, ponieważ pod tym względem bardzo przypominasz ślimaka morskiego aplysia, który w zalezności od tego, w które miejsce się go dotknie, reaguje zawsze w ten sam sposób ;]

Poniżej screen z karty społeczności. Pierwszy wpis należy do naszego ziomka, który przytoczył doniesienia Agencji Reuters na temat liczebności ofiar cywilnych wśród Palestyńczyków, które stoją w sprzeczności z kłamstwami, które kolportowałeś publicznie ;] Wpisu oczywiście już nie ma, ponieważ w magiczny sposób wyparował ;]

Coś jeszcze? Aha, właśnie! Pragnę jeszcze tylko przypomnieć, że Lepszy Ministrant nie jest antropologiem, tylko ma stopień zawodowy magistra antropologii, który nie uprawnia go to tytułowania się naukowcem, czy pracownikiem naukowym. Z zawodu jest zaś magazynierem Amazona i denialistą ludobójstwa ;]
Pobierz Zayatzz - #napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #lepszykomentator #lepszyminis...
źródło: Gupi kleryczek gupi