Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę poczty polskiej... Od poniedziałku idzie paczka (kurierska) i dopiero teraz status że została przyjęta w lokalnym oddziale. Mam nadzieję że jutro chociaż będzie, bo jak nie to znów trzeba będzie się sprzeczać w sobotę z panią w okienku żeby mi wydała paczkę - tak zwany klasyczek.

W międzyczasie - wczoraj rano zamówiłem coś innego z przesyłką dpd i już paczka jest u mnie ¯\(ツ)/¯

#zalesie #pocztapolska #kurier #kurierzy
  • 4
@Spofity:
To na pewno Pocztex, a nie zwykła paczka lub list? I kiedy została nadana (najlepiej wklej screena z emonitoringu, możesz zamazać część danych, ważne aby była data nadania i rodzaj przesyłki).

Pocztexy zazwyczaj dochodzą w dwa dni (ale muszą być nadane do 15:00, z pewnymi wyjątkami). opóźnienia są dość żadnie, ze względu na konieczność wypłąty odszkodowania.
@Spofity:
Sprawdź na emonitoringu, bo allegro potrafi pokazać wygenerowanie etykiety jako nadanie przesyłki.

Jak jednak data i godzina nadania są poprawne, to przesyłka powinna być jutro (sprzedający za późno nadał, więc liczymi dwa dni od 21, a nie od 20 listopada).