Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na etapie tworzenia własnego eBooka w formacie PDF i poszukuję odpowiedniego narzędzia, które ułatwi mi jego edycję i publikację. Mam już przygotowaną treść, lecz potrzebuję programu, który pozwoli mi ją efektywnie przerzucić do formatu eBooka, zapewniając jednocześnie łatwość edycji i spójność wizualną.
Znam Canvę i Adobe Express, ale wydają się one ograniczone pod względem funkcjonalności, jak na przykład numeracja stron czy zachowanie spójności tekstu. Czy możecie polecić narzędzie, które jest proste w obsłudze i pozwoli mi stworzyć atrakcyjny, spójny eBook w formacie PDF? Szukam czegoś intuicyjnego, co pozwoli mi skupić się na treści, a nie na aspektach technicznych #ebook #ksiazki #technologia #ai #sztucznainteligencja
craftnroll - Mirki, jestem na etapie tworzenia własnego eBooka w formacie PDF i poszu...

źródło: DALL·E 2023-11-23 14.52.26 - A bold and eye-catching graphic design featuring the words EBOOK CREATOR. The design should be modern and professional, suitable for a digital conte

Pobierz
  • 5