Wpis z mikrobloga

@kuna999: nie będę nic kontynuował, nawet nie chce mi się czytać twojego komentarza jaki by niemerytoryczny on nie był xD

Po c--j w ogóle mam z kimś wchodzić w polemikę kto zarzuca innym wyzwiska a sam zaczął wypowiedź od używania dosłownie stalinowskich zwrotów jak "lewactwo"? xD
  • Odpowiedz
@kuna999: nie no, uważam jednak, że zwrócenie ci uwagi na to, że używasz stalinowskiej nowomowy a innym zarzucasz rzekome wyzwiska jest jednak jakimś argumentem. No ale to nie pierwszy raz kiedy się przekonuję, że nikogo nie ciągnie do ruskich tak jak chłopców z polskiej prawicy.

Polecam sobie wygooglać genezę słowa "lewactwo". A jak ci będzie sprawiać problem to mogę ci sam podesłać.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jeśli chodzi o wyzwiska to lewactwo odnosiło się do nie do ciebie bezpośrednio tylko do polityków Europy Zachodniej więc nie wykręcaj się śmiało możesz wyktnąć mi co w moim komentarzu jest nieprawdziwe ;)

Wyzwiska zacząłeś ty nazywając mnie pokemonem jednak jestem na tyle pewny swojej argumentacji, że podejmę się dyskusji mimo to xD
  • Odpowiedz
To co się liczy to są trendy wyborcze a ta są bezlitosne dla polityki "politycznej poprawności" prowadzonej przez lewactwo na zachodzie


@kuna999: co za dzban xd.
  • Odpowiedz