Wpis z mikrobloga

@jestemmimas u mnie na 17.1.1 bateria do 60% trzyma dłużej niż wcześniej - nawigacja włączona 2 godziny, zjazd baterii z 80 na 74. A później poniżej 50 szybki zjazd nawet na wyłączonym ekranie. Podsumowując coś tam nie ogarnęli.

Edit dodam że telefon ładuje się szybciej co jest raczej niemożliwe, więc zakładam, że oni coś tam namieszali w tych procentach naładowania.
  • Odpowiedz
@jestemmimas: kwestię z baterią mogę potwierdzić. U mamy po zainstalowaniu, czas pracy na baterii naprawdę się wydłużył - a na podkreślenie zasługuje fakt, że to kobieta power-user, Instagramki, ekran jasność max, nigdy w trybie mute. Co mnie martwi, jeden z AirPodsów się ciągle rozłącza i nie wiem, jaka jest przyczyna (bateria trzyma równo), ale tylko z 14 Pro traci łączność, sprawdzałam z kilkoma modelami iPhone i iPadem. Próbowałam w necie też
  • Odpowiedz
  • 1
@ajzaofficial: Chwilę po tym wpisie zaktualizowałem do 17 i już zdążyłem pokorzystać sporo z Air Podsami Pro 2, nie miałem żadnych problemów, więc u Ciebie rzeczywiście coś może być konkretnie z Twoim kompletem.
  • Odpowiedz