Wpis z mikrobloga

No nie wierzę, że można być takim ignorantem jak Przemek Górczyk i osiągnąć taki sukces.
On musi specjalnie grać takiego idiotę i ignoranta, żeby przyciągnąć słuchaczy.
Ja już wykształciłem moje gulity pleasure oglądając tego dzbana.
Może to jest taki sam mechanizm jak w Matura to Bzdura, gdzie ludzie specjalnie źle odpowiadają na pytania, żeby były dymy.

Wytłumaczcie mi jak taki profesor może spokojnie wysiedzieć i rozmawiać z tym kretynem, no nie mogę tego pojąć.
https://www.youtube.com/watch?v=88cGYwKusYc&ab_channel=PrzemekG%C3%B3rczykPodcast

#youtube #podcast
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@analboss ale to taka jest koncepcja przecież. Nawet jakby wiedział pewne rzeczy to co, jakby to wyglądało? Jest jakis temat, ciągle wtracanie "a to wiem, wiem, przejdźmy dalej". Chyba musi tak temat rozwalać na drobne.
  • Odpowiedz
  • 2
@onepnch: @Redbulltabak:
no właśnie on nic nie wie.
To nie jest kwestia tego, że on prosi aby rozmówca mu coś doprecyzował.
On myśli że np ruch zielonoświątkowców dąży do jedności kościoła.
Aż mi się ręce trzęsą jaki on jest bezdennie głupi.
  • Odpowiedz
@analboss: Mam tak samo jak ty, nie trawię tego umysłowego gamonia, marnej kopii rogana. Nie da się słuchać po prostu farmazonów tego taniego cwaniaczka, ale pokazuje to dobitnie jedną rzecz: Ludzie są bezdennie głupi w swojej masie, że ktoś taki zbiera prawie 400k subów. Tworząc kolejny 1500tny kanał o niczym czyli srodcasty.
  • Odpowiedz
  • 7
@Kaviar: Nie no, imo kanał typka jest dobry, mi u niego pasuje wszystko, dobrze prowadzi rozmowy, dobrzy goście, dobry montaż
Ale nie mogę zdzierżyć tego, że chłop jest ewidentnie oderwany od pługa, no tak jakbym słuchał gościa po zawodówce, który nie wie jak działa świat, nie czytał książek, ani nawet nie przeglądał zachodniego internetu.
Powiem więcej, gdyby on nawet czytał tylko wykop to by cokolwiek wiedział o świecie, ale
  • Odpowiedz