Wpis z mikrobloga

Braun zmasakrował całą ustawę o invitro a konfederacja składa wniosek o odrzucenie tej haniebnej ustawy. I słusznie. Po pierwsze ja nie zamierzam płacić ze swoich podatków na programy eugeniczne a po drugie jest to niezgodne ze stanowiskiem konferencji episkopatu Polski i nauczania całej instytucji kościelnej.
#sejm #braun #konfederacja #poliyka #polityka
  • 35
  • Odpowiedz
jest to niezgodne ze stanowiskiem konferencji episkopatu Polski i nauczania całej instytucji kościelnej.


@ApuApustaja: a to gdzieś jest prawo, które nakazuje zgodność ustaw w RP z tym co napisałeś?
  • Odpowiedz
  • 30
@ApuApustaja Ja nie zamierzam płacić ze swoich podatków na pedofili w kieckach czy funkcjonariuszy w TVP. Ale muszę płacić bo to nie koncert życzeń. Więc zamknij dupe kucu I usuń konto
  • Odpowiedz
@Ataxia: po pierwsze zmień ten ton bo za to co tutaj napisałeś mógłbyś dostać prawomocny wyrok sądu. A po drugie Polska ma podpisany konkordat z państwem watykańskim i jest zobowiązane tej umowy przestrzegać
  • Odpowiedz
@Ataxia: po pierwsze zmień ten ton bo za to co tutaj napisałeś mógłbyś dostać prawomocny wyrok sądu. A po drugie Polska ma podpisany konkordat z państwem watykańskim i jest zobowiązane tej umowy przestrzegać


@ApuApustaja: nie jeśli wypowie konkordat, czego sobie i państwu szczerze życzę.

  • Odpowiedz
Braun zmasakrował całą ustawę o invitro a konfederacja składa wniosek o odrzucenie tej haniebnej ustawy. I słusznie. Po pierwsze ja nie zamierzam płacić ze swoich podatków na programy eugeniczne a po drugie jest to niezgodne ze stanowiskiem konferencji episkopatu Polski i nauczania całej instytucji kościelnej.


@ApuApustaja: Mózg Ci zmasakrował.
  • Odpowiedz
  • 2
@ApuApustaja Każdy nowo urodzony Polak generuje przez całe życie miliony w podatkach, bierze udział w piramidzie ZUS na którą płaci całe życie a często nie doczeka emerytury. Mogą zawsze go zastąpić arabscy imigranci.
Ten koszt invitro zwraca się wielokrotnie.
Episkopat toa stanowisko że te dzieci nie są ludźmi więc teraz uprawia też zoofilię....
  • Odpowiedz
A po drugie Polska ma podpisany konkordat z państwem watykańskim i jest zobowiązane tej umowy przestrzegać


@ApuApustaja: czym się różni ustawa od umowy z państwem (która swoją drogą też jest ustawą), że jedno jest be, a drugie cacy? Oczywiście poza tym, że jak dają naszym, to dobrze, a jak onym, to źle?

po drugie jest to niezgodne ze stanowiskiem konferencji episkopatu Polski i nauczania całej instytucji kościelnej.


@ApuApustaja: czyli Polska
  • Odpowiedz
Po pierwsze ja nie zamierzam płacić ze swoich podatków na programy eugeniczne a po drugie jest to niezgodne ze stanowiskiem konferencji episkopatu Polski i nauczania całej instytucji kościelnej.


@ApuApustaja: Po pierwsze to nikt się ciebie nie pyta o zdanie, a po drugie to xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: sam faktze napisałeś słowo zdolowanie jasno daje mi do myślenia że jednak troszkę zabolało ale to nic.
My lewacy wierzymy w ideę rehabilitacji i resocjalizacji.
Dla ciebie również jest możliwość na odzyskanie godności i rozumu człowieka, ale to juz twoja sprawa, żeby się tym zająć
  • Odpowiedz
@xdTM: resocjalizacja nie istnieje. To lewacki wymyśl mający na celu zwiększenie zatrudnienia w sektorze państwowym czyli w tym przypadku w więziennictwie. Człowiek postępuje według genów które otrzymał. Nawrócenie i prawdziwa przemiana istnieje tylko w obrębie religii.
  • Odpowiedz