Wpis z mikrobloga

Ile jest czasu na pobranie biletu z parkomatu, bo sprawdziłem na kamerce, że z samochodu wysiadłem 11:29:30 i wszedłem do sklepu rozmienić gotówkę na drobne, a moim samochodem zainteresował się już 11:30:05. Wracając do parkomatu zauważyłem, że robi zdjęcia rejestracji to już nie wrzucałem tych drobnych tylko szybko wydrukowałem bilet i na bilecie mam 11:31:50. Jak mi się pytał czy przymuje mandat to powiedzialem, ze przeciez mam bilet i wkurzony odjechałem xd Mogą mi coś zrobić za coś takiego? Zarządcą parkingu chyba było td system #motoryzacja #samochody #parkomat #prawo #pytaniedoeksperta #parking #biedronka
  • 7
@ozzybiceps: Miałem podobną sytuację, zaparkowałem auto i poszedłem do parkomatu. Jak wróciłem już mi ciul wystawiał mandat. Gadał że niby zdjęcie robił. Przy mnie anulował niby, ale dla spokoju z rok trzymałem ten bilet parkingowy.
@ozzybiceps:

Koszty mogą sobie naliczyć dowolne, ale i tak możesz mieć to w dupie, bo po prostu nie mają prawa zmuszać cię do zapłacenia czegokolwiek. Będą cię najwyżej straszyć, ale nic więcej nie mogą zrobić. To jest firma prywatna, a nie organy państwowe.