Wpis z mikrobloga

@Ryu: ale oni mieli poparcie bliskie zeru, a KNP powyżej 1% (przy połowie okręgów!), ciągle widniało na ekranie, a ten o jakiejś PPP, której w ogóle tam widać nie było.
  • Odpowiedz
@Chudy_: to 1% nie jest pewne, HH podaje 0,5% , co nie zmienia faktu ,że owszem mogli wspomnieć zamiast/obok PPP choć tak jak mówi Ryu równie dobrze nie wspomnieli o kilku innych partiach.
  • Odpowiedz
@Ryu: @TerroD: @DuPont: @Kosma_: @polewej: Gratuluje panowie i pani ;) dobra robota :) Te 10 % w świetny nastrój mnie wprawiły i mam nadzieje, ze dojdzie jednak do koalicji PO-RP ewentualnie PO-PSL-RP.

@dziadekwie: Mnie nie dziwi bo jak nie zdołali zarejestrować okręgów w całej Polsce to automatycznie przesądzili o tym, że nie wejdą do parlamentu bo wiele osób z nich
  • Odpowiedz
@5th: Tusk za bardzo się zarzekal, że nie chce koalicji z Palikotem by teraz się na to zgodzić. Myślę jednak, że trochę porządzą z PSLem, w kilku ustawach się dogadają jeszcze z Palikotem i gdzieś w polowie przyszlego roku zaczną myśleć o oficjalnej koalicji.
  • Odpowiedz
@Ryu: Cimoszewicz powiedział, że nie chcą mieć koalicji z kimś kto chce zalegalizować narkotyki. A ile by to było pieniędzy z podatku od sprzedaży i w ogóle.. Idioci.
  • Odpowiedz
@polewej: To jest populistyczne haslo, którym swoich niedoinformowanych wyborców karmią wszyscy, więc przynajmniej na początku będzie ciężko. Jednak sama obecność RP daje szansę na to, że temat będzie poruszany w innych okolicznościach niż króka debata telewizyjna, albo debata na komisji między samymi przeciwnikami.
  • Odpowiedz