Wpis z mikrobloga

co tam krzyczycie? Żeby ruchać was mocniej, tak?


@PiccoloGrande: Szkola podstawowa, Chyba klasa 4 czy 5. Czytanie ze zrozumieniem.

Ale znaj moje dobre serce - napisz czego nie zrozumiales to za free (uczciwa cena) wyjasnie.

Matematyke z klasy 5 tez dam rade wyjasnic wiec bez obaw - zrozumiesz.
A chociaż piecze cię jeszcze, czy już przywykłeś całkowicie?


@PiccoloGrande: Ale co ma mnie piec?

Informacja ze za 1kg banano zaplace 2,99 jesli:

1-mam karte moja biedronka
2-nie kupie wiecej niz 3kg
3-i za reszte zakupow zaplace conajmniej 199pln

tam to jst czarno na pomaranczowym wszystko napisane. Czytac nie potrafisz czy co?

Serio miras ale nie kapuje o comasz bol dupy. Wszystko jest jasno napisane. Cos jest ukryte? Czego nie wylapalem?
ze za 1kg banano zaplace

ludzie powinni sie naumiec czytnia

Szkola podstawowa, Chyba klasa 4 czy 5. Czytanie ze zrozumieniem.


@gorzki99: Czwarta, piąta klasa? Nie żartuj. Zapraszam na zajęcia do pierwszej klasy na podstawy poprawnego pisania w języku polskim.
Czwarta, piąta klasa? Nie żartuj. Zapraszam na zajęcia do pierwszej klasy na podstawy poprawnego pisania w języku polskim.


@PiccoloGrande: A po co mi pisanie?

Wystarczy ze potrafie czytac. I wtedy takie "zagadki' nie sa dla mnie problemem.

Nie boldupie ze nie wiem ile zaplace. Nie potrzebuje tlumaca zeby zrobic zakupy. Pisanie jest prereklamowane. Za to czytanie ze zrozumieniem sie przydaje. Moze kieds zrozumiesz i przestaniesz plakac w internetach ze nie wiesz
Wystarczy ze potrafie czytac.


@gorzki99: Nie potrafisz.

Pisanie jest prereklamowane.


Dla przeciętnie inteligentnego człowieka napisanie poprawnie kilku prostych zdań rzeczywiście nie jest niczym szczególnym. Dla ciebie za wysokie progi jak widać.
@PiccoloGrande: Tak jak dla Ciebie przeczytanie cenowki w sklepie.
A to Ty masz 2x bol dupy
raz ze nie potrafisz zrozumiec co jest na cenowce a 2 ze ktos potrafi czytac.

A i jescze jedno panie miszczu pisania. Zaimki osobowe....

I teraz popatrz jak pisze ktos kto nie potrafi pisac a jak piszesz Ty.

A i fikolek "celowo" sobie daruj. Bo tego "celowo z malej" zabraklo.

Oj :DDDD