Wpis z mikrobloga

#warthunder Jakim cudem ludzie w tej gierce wychodzą poza pierwszy tier? Myślałem, że będzie jakiś zaciesz a tylko się #!$%@? bo wszystkie czołgi z I tieru, które mają normalny pancerz a nie papierowy to są tylko ruskie BT i jakies panzerkampfwageny. Reszta jest kompletnie do dupy a ja chciałbym np. pójść w brytyjskie drzewko i zaczynam myśleć, że tak naprawdę ta gra jest p2p bo żeby wygrzebać się z gówna to trzeba wybulić ze 20zł na orzełki do szybszego wybadania II tieru. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #gry #grajzwykopem #gownopost #przemysleniazdupy popłakałem to #!$%@?.
  • 6
  • Odpowiedz
@Pandillero: Brytyjskie drzewko jest trochę bolesne, sam je osobiście robiłem i to w wielkich bólach ale byłem tak napalony na Centuriony i Challengery że się doczołgałem na szczyt drzewka i mimo, że każdy psioczy na herbatkowy top tier to ja jestem bardzo zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech moc herbaty będzie z Tobą Mirku ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Morty1337: ja napaliłem się na Conquerora bo ma #!$%@? pancerz na froncie i penetrację rzędu ponad 400mm xD granie takim brawlerem chyba by mi się nie znudziło tak szybko jak ruskimi TD w WOTcie.
  • Odpowiedz