Wpis z mikrobloga

@E-m-b-e:

a czemu brak wyborów? W 2015 słyszałem że wjechała dyktatura, trzeba na ulice bo kolejnych wyborów nie będzie. Przychodzi 2019. Mamy normalne wybory. Znowu jazgot, że teraz już całkowita dyktatura i wyborów nie będzie. Przyszedł 2023. Normalne wybory.


@E-m-b-e: Cała machina propagandowa i wszystkie spółki skarby państwa, zostały przełączone na tryb wsparcia parti. Referendum które zapewniło kolejne przedłużenie wspierania pis. To zdecydowanie nie były normalne wybory. Gdyby pisowi udało się jak na węgrzech #!$%@? mediów, tak jak chcieli. To już koniec. Myślę że to był ich główny plan
  • Odpowiedz
  • 0
@yaah Mi chodzi o chociażby poglądy które głosi konfa.

Niemcy wrog
Anty LGBT
Anty unijność
Katolicki gwóźdź w
  • Odpowiedz
wykopki teraz wielbią Tuska i Hołownię.


@Viado: #!$%@? XD Osiem lat temu na wykopie, to w większości siedziały tutaj takie przebrzydłe kuce jak ty, które do teraz simpują do PiSu, więc wątpię aby ktokolwiek narzekał na ten rząd. Nawet gdyby nic nie zrobili przez całką kadencję, to dalej będzie to 2 poziomy wyżej od rządów pisowców.
  • Odpowiedz
a jak będzie lepiej niż było to panowie wpłacicie 10.000 ziko na biedne dzieci/schronisko dla piesków i kotków?


@niochland: Nie wpłacą, bo dla nich będzie gorzej XD Zaraz przywrócą invitro, to OP będzie płakał, a jakby udało się przepchnąć aborcję do 12 tygodnia, to przecież wy połowie wykopków dupska popękały.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem nie powinno być zawierania koalicji po wyborach. PiS wygrał nie bez przyczyny. Ludzie pamiętają rządy PO i mają traumę do dziś.
  • Odpowiedz
@Xvenowski: nie eko oszołomstwo, które jest skokiem na kasę i przekupstwem polityków w UE, a prorosyjskosc jest tu problemem. Niemiecka polityka to prorosyjska polityka. KO kocha niemcy i tancza jak im zagraja.
  • Odpowiedz
@Wasky mam prośbę żebyś jakoś uzasadnił słowa o tej machinie propagandowej. W mojej wiedzy na usługach PiS było TVP i niektóre z dzienników regionalnych kupionych przez Orlen. #!$%@? mediów to miało miejsce przed 2015. W tamtym czasie PiS nie miało żadnych mediów, TVN było standardowo skrajnie za PO, Polsat w miarę neutralny i TVP - oficjalnie neutralna, ale też sprzyjająca władzy (przypomnę choćby wyrzucenie z programu gościa programu za porównanie przed
  • Odpowiedz
  • 0
@karix98

fakty, nikt nie bierze pod uwagę jak zła była i jest lewica a nagle wszyscy szczęśliwi, teraz fanki Leosi będą się mogły stukać bez ograniczeń xd


To wcześniej się nie stukały?
  • Odpowiedz