Wpis z mikrobloga

jak na moje to zwykłe buractwo ze strony Tuska


@WygodnyMaterac: Masz rację, ale... Kłeczek mi tak obrzydził słowo "dziennikarz", że w sumie w jego stronę niewiele mnie to obchodzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WygodnyMaterac: Buractwem to jest trzymać ręce w kieszeni, gdy się rozmawia z kimś niespoufalonym. Tusk tylko zażądał należnego rozmówcy elementarnego szacunku, i zrobił to w sposób mieszczący się w ramach kulturalnego zachowania.
  • Odpowiedz
  • 466
jak na moje to zwykłe buractwo ze strony Tuska


@WygodnyMaterac: ciekawych czasow dozylismy, ze wymaganie jakis podstaowych manier i dobrego wychowania to buractwo xd a jak pis zrobil z kraju chlew obsrany gównem to juz nie jest buractwo?
  • Odpowiedz
@Harven: Buractwo jet wtedy gdy wymagasz okazania polskiej kultury i szanowania polskiej kultury, w polskim parlamencie od polskiego dziennikarza z polskiej narodowej telewizji xDDD
Co te pisowczyki mają w głowie to ja nie wiem
  • Odpowiedz
Buractwem to jest trzymać ręce w kieszeni, gdy się rozmawia z kimś niespoufalonym.


@wiatr_w_polu: tak, ale zwrócenie uwagi na łamanie zasad savoir-vivre jest postrzegane jako dalece bardziej niegrzeczne niż ich łamanie, taki paradoks. Oczywiście Tusk taki efekt chciał osiągnąć, elektorat oczekuje odwetu na PiSie i jego funkcjonariuszach.
  • Odpowiedz