Wpis z mikrobloga

Jak wygląda polityka cenowa apple, gdy kupuje się więcej rzeczy, np. na kwotę 30-40 tys. zł na fakturę? Czy sklepy stacjonarne udzielają rabatów i jest szansa, że jeden salon da rabat, a drugi nie, więc warto wziąć ofertę z kilku punktów? Z góry mówię, że zakup wysyłkowy odpada.

#apple
  • 7
  • Odpowiedz
@marian1881: Apple nie ma sklepów stacjonarnych w Polsce. Możesz próbować się dogadać indywidualnie z resellerem, ale przy takiej kwocie to nie sądzę, żeby ci się udało coś ugrać. Tym bardziej bezpośrednio u producenta.
  • Odpowiedz
  • 0
pple nie ma sklepów stacjonarnych w Polsce.


@pekak: W samej Warszawie jest ich ok 10 w centrach handlowych. Czy prowadzi je bezpośrednio apple czy pośrednicy to mam to gdzieś. Salon apple to salon apple.
  • Odpowiedz
@marian1881: to nie są salony Apple, to są dystrybutorzy. Sprzedają sprzęt Apple na takiej samej zasadzie jak MediaExpert albo MediaMarkt. Powinno ci robić różnicę, bo wydaje mi się, że w przypadku sprzętu Apple masz większą szansę dogadać się na rabat z jakimś mniejszym sprzedawcą, a nie producentem, który ma od #!$%@? zamówień i te 40k to dla niego tyle co pierdnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
i myślisz, że dostaniesz na to rabat?


@Catmmando: Już dostałem rabat 600 zł na Maca i jest szansa na kolejne 600 zł jak przedstawię pewne zaśwuadczenie. Widzisz niedowiarku? :)

@pekak Jak wyżej. Na table i laptop dostałem już oferty ze zniżkami. Jedną na maila, drugą od Mirka.
  • Odpowiedz
  • 0
że w przypadku sprzętu Apple masz większą szansę dogadać się na rabat z jakimś mniejszym sprzedawcą, a nie producentem, który ma od #!$%@? zamówień i te 40k to dla niego tyle co pierdnąć.


@pekak: Skoro nie ma u nas salonów apple to w sumie nie ma co debatować. Towar muszę odebrać ze sklepu stacjonarnrgo, więc mam do wyboru tylko dystrybutorów i już wiem, że dostanę rabat, szczególnie ten który mnie szczególnie
  • Odpowiedz