Wpis z mikrobloga

AAAAA WLASNIE DOSTALAM TELEFON ZE PRZYJELI MNIE DO PRACKI!!!

od sierpnia setki wysłanych cv, masa zadan rekrutacyjnych gdzie zawsze ostatecznie znajdowal sie ktos z wiekszym doswiadczeniem za nizsza stawke, ogolnie patola.
A dzisiaj dzwoni super Pan, ze po rozmowach naszych rekrutacyjnych chce podjąć ze mną współpracę, wyjaśnił mi wszystko i to kogo będę mieć na buddiego, jaki projekt, jakie warunki umowy, wszystko :3
Tydzień temu podpisałam też umowę na pracę dodatkową na nauczyciela programowania dzieci i młodzieży :)))
Na początku listopada dostałam nowe leki, po których o wiele lepiej się czuję (psychiatra).
W listopadzie ostatecznie nadrobiłam wszystkie zaległości na studia, jestem na czysto i tylko napisanie magisterki.
W grudniu zaczynam terapię.

To mój miesiąc, w końcu się coś udaje :3
już czuję zapach tych droższych parówek z biedronki

2 lata komercyjnego doświadczenia + studia

#programista15k #chwalesie #pracait
  • 24
  • Odpowiedz
  • 8
@konrad1: Nie, ogólnie moja 6. praca, ale w zawodzie 2., 2 lata doświadczenia jako PHP dev :)))
Zaczynam teraz jako junior+, aby szybko zrobić ze mnie mida (tak powiedział pan kierownik)
  • Odpowiedz
  • 9
@GigaBizon: Dokładnie tak, ale z tego co siedzę na grupkach dla juniorów i osób szukających pracy w tej branży, to teraz jest jakaś tragedia z pracą. Ogólnie jak wchodziłam to były dziennie po 4 nowe oferty dla juniorów, a teraz są 4 na miesiąc xD
PS: 2 lata doświadczenia + studia (inżynier i konczę magistra) w tej dziedzinie :3
  • Odpowiedz
  • 0
@luz_arbuz98 gratulacje () najbardziej się cieszę z dobrych leków i terapii. Brawo za szukanie pomocy. Konieczne wrzuć zdjęcie tych droższych parówek na Mirko, niech taka bieda jak my chociaż powącha przez ekran.
  • Odpowiedz